Saugų seniūnija reklamuoja... klaipėdiečių verslą

2023-11-23
Saugų seniūnas A. Stonis į klausimus atsakinėjo keistai.
Saugų seniūnas A. Stonis į klausimus atsakinėjo keistai.
Lapkričio 16-ąją Saugų seniūnija socialiniame tinklapyje facebooke išreklamavo privatų verslą. Tik deja, pagalbos ranką tiesė ne vietinių žmonių verslui, o verslininkams iš Klaipėdos, apie kuriuos skelbiama vieša informacija kelia taip pat nemažai klausimų.

„Reklamuojama įmonė, registruota Klaipėdoje. Įkurta prieš pusantrų metų ir nuo š. m. gegužės mėnesio neturi nė vieno darbuotojo. Man labai panašu į aferistą, užsiimantį tarpininkavimo verslu. Reklamuoja net seniūnai. Nurodyta net tai, kaip vadinasi įmonė. Galimiems aferistams seniūnijos skuba į pagalbą? O gal čia kyšo interesų ausys? Kam, kiek, už ką pasiseks, jei bus rasti tinkami žemės plotai? Kam tą mūsų rajoną užgrūzdinti vėjo jėgainėmis ir saulės elektrinėmis? Kai jas reiks surinkti, kas už tai mokės?“, - klausimus vieną po kito bėrė į redakciją paskambinęs saugiškis ir informavęs apie seniūnijos reklaminę informaciją.

Pats Saugų seniūnas Arvydas Stonis į klausimą apie tai, ar jis reklamuoja privatų verslą, atsakė pasimetusiu balsu: „Negalima?“.

Tuomet klausėme, o gal gali visi verslininkai kreiptis į seniūniją ir sutarti dėl reklamos? Į šį klausimą atsakė vėl trumpai: „Supratau. Išimsime“.

Ką apie tokius reklamavimosi ypatumus mano Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis? O šis teigė, kad pats įmonei liepė kreiptis į seniūnus: „Kur deklaruoja, kur palankiau žmonėms, kur geresnės kainos ten ir išnuomos“.

Pasak mero, reklamuoti seniūnijos negali, bet gali duoti kontaktus, nukreipti pas ūkininkus.

Skelbime, kuriuo pasidalijo seniūnija, meras reklamos neįžvelgė: „Jie nesireklamuoja, jie tik ieško kontaktų“.

Taigi, yra ar ne supainioti viešieji ir privatūs interesai? Tai gali atsakyti tik Vyriausioji tarnybos etikos komisija, bet faktas, kad, ko gero, ne visus verslininkų pasiūlymus reklamuoja seniūnijos.


Straipsnio komentarai

Linda2023-11-24
Vargšeliai jūs komentatoriai, dievaži... O laikraštis tai tikrai reklamą verslui įdėjo. Įdomu kiek gavo? Jeigu rašote, tai nors objektyvumo akinius užsidėkite, gėda skaityti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Daibbjer Fbjfhexg2023-11-23
Prasciausias seniunas koki Saugos yra turejusi. Visiskai niekas nedaroma net paprasciausio pastomato nesugeba padaryt kad butu pastatytas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hmm2023-11-23
gal FNTT galėtų užmesti akį? Nes visgi, spėju, ne už dyką čia reklamą deda? O jeigu ne už ačiū, tai į kokią kišenę nugulė pinigai? Komentaras patinka Komentaras nepatinka