Skaitytojų nuomonė: Ar pritariate, kad pagrindine Šilutės miesto kalėdine egle taps prie Šilutės kultūros ir pramogų centro auganti žaliaskarė?

2023-11-22

Alma Nausėdienė iš Šilutės:

- Aš labai tuo džiaugiuosi. Labai graži ši eglute. Kam tos dvi stovinčios gretimai. Atvežtinė užstoja eglučių alėją. Be to gerai, kad nebebus kertamos kitos eglutės.

Saulius Sodonis iš Švėkšnos:

- Aš už tai, kad būtų ieškoma, kas gali padovanoti eglutę iš gyventojų sodybos ar sodų sklypų ir jas puošti. O ši atsitiktinai užaugusi – stovi kampe, dar nėra užaugusi. Nebus tokio šventinio vaizdo. Ją užgoš lemputės, eglučių alėja.


Straipsnio komentarai

Pritariu2023-11-23
Aisku kad pritariu. Normali eglute, gyva,grazi. Be to gerai atrodysime siu dienu eko politikos fone. Nereiktu pamirsti kad taip taupome ir pinigus. Patys pagalvokite kiek kainuoja pusdieniui isginti puse seniunijos su kranu ir traktoriais nupjauti ir parvezti egle, samdyti policijos palyda,erzinti vairuotojus kelyje . Stai cia sako kad per maza egle. O kas mums isake kad ji turi buti didele ? Kokia norim,tokia ir puosiam. Gyva eglute- super. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vietinis2023-11-22
Pagrindinė kalėdinė eglė turi stovėti atnaujintoje miesto aikštėje kaip ir kituose miestuose, galima taip pat papuošti eglę augančia prie kultūros ir pramogų centro. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?