Spalį Šilutėje daugiau skyrybų nei vestuvių

2023-11-24
Daugiausia susituokta liepą. Asociatyvi nuotr.
Daugiausia susituokta liepą. Asociatyvi nuotr.
Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius pateikė spalio mėnesio demografinę situaciją. Šį kartą – apie besituokiančius ir besiskiriančius. Čia naujienos – liūdnos.

Spalio mėnesį Šilutėje vestuves atšoko tik 5 poros. Viena jų – užsienyje. Neįregistruota nė vienos bažnytinės santuokos. Ne pirmą kartą tuokėsi vienas vyras. Šeši asmenys buvo nuo 24 iki 30 metų amžiaus, likusieji – nuo 31 iki 50-ies.

Mažas skaičius santuokų užregistruotas ir sausio mėnesį – 6. Daugiausia vestuvių vyko liepą – 65, rugpjūtį – 47 ir rugsėjį - 21.

Daugiausia bažnytinių santuokų vyko liepą – 30, rugpjūtį – 23 ir rugsėjį – 10.

Skyrybų daugiau

Liūdna, tačiau spalio mėnesį dvigubai mažiau sukurta šeimų nei išsiskyrusių. Skirtingais keliais pasuko 10 porų. Visos skyrybos įvyko abipusiu susitarimu. Su mamomis liko gyventi 6 nepilnamečiai vaikai.

Bendras gyvenimas vestas įvairiai – 3 poros buvo pragyvenusios iki 5 metų, po 2 poras nuo 6 iki 15 metų bei nuo 16 iki 25 metų ir nuo 25 iki 50 metų.

Šiemet daugiausia skirtasi birželio mėnesį. Užregistruota 16 ištuokų.  Vasarį jų taip pat netrūko – susituokė 10 porų, o išsiskyrė 15.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!