Kintiškius veiklai buria ir savanoriai

2015-04-01, Gerda BELOKOPYTOVA

Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre daugiausia žmonės darbuojasi savanorystės principu. Jie noriai vykdo pačias įvairiausias veiklas, kurios buria kintiškius, paįvairina jų užimtą. Vieni tokių savanorių Kintuose – Mindaugas Šimkus ir Mindaugas Balsys.

Kintų daugiafunkcis centras nuo pat jo atidarymo pradžios dalyvauja projekte „Jaunimo savanoriška tarnyba“. „Projektas – tai išskirtinė galimybė nedirbantiems, nesimokantiems 16–29 metų jauniems žmonėms atsakyti į svarbius gyvenimo klausimus: ką, kur ir kodėl veikti. O savanoriaudamas kiekvienas jaunuolis gali atrasti save ir jam patinkančią veiklą“, - pasakojo Kintų pagrindinės mokyklos direktorė Asta Gužauskienė. Tokia jaunuolių tarnyba užtrunka nuo 3 iki 6 mėnesių, o per savaitę reikia dirbti 20 valandų. „Sakysite neįprasta? Nestandartas? Tačiau Kintuose yra drąsių jaunuolių, kurie laužo standartus ir savanoriauja“, - sakė A. Gužauskienė. 

Štai jau šeštą mėnesį Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre savanoriauja Mindaugas Šimkus. Anot mokyklos direktorės, jis kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 13.00 iki 17.00 val., užima vaikus ir jaunimą stalo teniso erdvėje: moko žaisti, organizuoja turnyrus.

Kovo 25 dieną Kintų daugiafunkcio centro komandą papildė dar vienas savanoris. Treniruoklių salės erdvėje tris mėnesius savanoriaus Mindaugas Balsys. „Jis žada daugiau laiko skirti jaunimui padėdamas jiems taisyklingai sportuoti, taip pat vesdamas skirtingas fitneso klases. Be to, Mindaugas Balsys tikisi, kad jaunimui atsiras motyvacijos sportuoti ir jam išvykus“, - sakė A. Gužauskienė. Savanorių mentoriumi paskirtas sporto būrelių vadovas Laimondas Taroza. Savanorių veiklą Kintuose kuruoja JST projektų koordinatorė-mentorė Betina Gartner.

 

 

 

 


Foto galerija

Mindaugas Balsys savanoriauti pradėjo nuo kovo 25-osios ir sieks kintiškius išmokyti taisyklingai sportuoti.Mindaugas Šimkus užima vaikus ir jaunimą stalo teniso erdvėje.

Straipsnio komentarai

Ilona P.2015-04-02
Labai smagu, kad yra tokių žmonių, laužančių standartus. Tikrai puikiai atliekantys savo pareigas. Labai norėtųsi, kad ir daugiau tokių atsirastų...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?