Sinoptikai nurodė, kur sniego šalyje daugiausia ir ko laukti toliau

2023-12-05, Delfi.lt
Delfi.lt nuotr.
Delfi.lt nuotr.
Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (LHMT) antradienį pranešė, kur sniego dangos storis šalyje yra didžiausias.

Sinoptikai nurodė, kur sniego šalyje Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba (LHMT) antradienį pranešė, kur sniego dangos storis šalyje yra didžiausias.

„Nuo pirmadienio nakties iki antradienio ryto (per 36 val.) daugiausia kritulių (sniegas, šlapdriba) iškrito Ventėje (23,1 mm), Nidoje (19,1 mm), Šilutėje (12,9 mm), Klaipėdoje (12,5 mm), Pagėgiuose (12,1 mm) ir Kretingoje (10,7 mm)“, – rašė sinoptikai.

Tad, antradienio ryto duomenimis, storiausia sniego danga buvo susidariusi vakariniuose ir šiaurės rytiniuose rajonuose.

„Tauragnuose (Utenos r.) sniego storis siekė 30 cm, Klaipėdoje – 29 cm, Vėžaičiuose – 28 cm, Tabokinėje (Biržų r.) – 27 cm, Švenčionyse – 26 cm. Rokiškyje, Šilutėje ir Nidoje buvo 23–25 cm (vietomis sniego danga galėjo būti ir storesnė)“, – teigė jie.

Na, o mažiausiai sniego, mažiau nei 5 centimetrai, – Suvalkijoje, taip pat Alytaus, Kauno ir Kėdainių apylinkėse bei piečiau Šiaulių–Panevėžio.

LHMT sinoptikai taip pat nurodo, kad artėjančiomis šios savaitės dienomis pasitaikys tik nedidelių pasnyguriavimų (iki 1–3 mm).

Delfi.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!