Gyventojai vis dar primiršta, kad taisyklių reikia laikytis, o ne jas laužyti

2015-03-31, Tauragės AVPK informacija

Vakar, kovo 30-ąją, nuo 11.00 val. iki 13.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje buvo vykdoma prevencinė priemonė, kurios metu buvo kontroliuojama kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.

Per minėtą laikotarpį policijos pareigūnai iš viso nustatė 52 Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Daugiausia pažeidėjų – pėstieji. Jie kirto važiuojamąją kelio dalį ten, kur tai daryti draudžiama bei nepakluso eismo reguliavimo signalams, nepaisė kelių ženklų bei ženklinimo reikalavimų. Tauragėje tokių pažeidėjų net 38. Jiems surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai. Pareigūnai Šilutės rajone užfiksavo 10 pažeidimų – iš jų 6 pėstieji, nesivadovavę nustatytomis kelių eismo taisyklėmis, 2 asmenys, kurie važiavo esant draudžiamam šviesoforo signalui arba reguliuotojo gestui, nesustojo prieš pėsčiųjų perėję, kai to reikalavo taisyklės. Protokolas surašytas ir už netinkamą naudojimąsi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, taip pat motociklininko šalmais. Šilalėje pažeidimų nedaug – 1. Asmuo nesustojo prieš pėsčiųjų perėję, kai to reikalavo taisyklės. Per minėtą laikotarpį Pagėgiuose nustatyti 3 pažeidimai, du iš jų pėsčiųjų eismo taisyklių nesilaikymas, kitas – sustojimas ar stovėjimas vietose, kuriose Kelių eismo taisyklės draudžia sustoti ar stovėti, taip pat sustojimas ar stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų arba važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai primena, kad iki šių metų balandžio 5 d. Lietuvos keliuose yra vykdoma pėsčiųjų, dviračių vairuotojų ir vadeliotojų kontrolė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?