Armalėnuose susidūrė trys automobiliai, viename jų buvo 1,5 mėnesio mažylis

2015-03-31, 15min.lt
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje

Antradienio rytą neatidi „Opel Astra“ vairuotoja Šilutės rajone taranavo į galą iškart dvi transporto priemones. Į avariją pateko ir du mažamečiai, vienas jų – tik 2015 m. vasarį gimęs kūdikis.

Eismo nelaimė kelyje Šilutė–Žemaičių Naumiestis įvyko antradienį prieš 10 val.

Visos trys transporto priemonės važiavo viena kryptimi.

Ties Armalėnais „Opel Zafira“ sustojo, kad pasuktų į kairę, bet prieš tai reikėjo praleisti priešinga kryptimi tiesiai važiuojančias mašinas.

Paskui opelį judėjusiam „Audi 80“ automobiliui irgi teko visiškai sustoti.

Tą patį turėjo padaryti ir „Opel Astra“ vairuotoja. Tačiau 25 metų moteris, vežusi dar ir apie 10 metų mergaitę, kliūtį kelyje pastebėjo per vėlai. Vairuotoja dar bandė slidžiame kelyje stabdyti, tačiau „Astra“ rėžėsi į „Audi“ galą, o pastarasis automobilis nuo smūgio dar nulėkė į 55 metų vyriškio vairuojamą  „Opel Zafira“.

Tarp dviejų opelių atsidūrusiame 31 metų moters automobilyje „Audi“ keliavo ir 1,5 mėnesio mažylis. Vaikas buvo vežamas specialioje kėdutėje. Ar kūdikis patyrė kokių nors traumų, paaiškės tik po išsamesnių tyrimų.

Atvykę greitosios pagalbos medikai įvykio vietoje apžiūrėjo ir mergaitę iš „Opel Astra“ automobilio. Atrodo, kad ji sveika. Avarijos vietoje niekuo nesiskundė ir į šį eismo įvykį patekę suaugusieji.

Apmaudžios avarijos aplinkybių tyrimą tęsia Šilutės rajono komisariato kelių policininkai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

R. M.2015-03-31
Nuoširdžiai dėkoju neabejingiems žmonėms, kurie sustojo po įvykio ir pasiūlė visokiariopą pagalbą, priglaudė mano mažylę, kol laukėme medikų. AČIŪ !!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?