Traktoriumi važiavusius ir skęsti apsemtame kelyje pradėjusius brolius Šilutės r. gelbėjo ugniagesiai

2023-12-29
R. Žalgevičiaus nuotr. | lrytas.lt
R. Žalgevičiaus nuotr. | lrytas.lt
Šilutės ugniagesiai penktadienį skubėjo gelbėti dviejų brolių, kurie važiuodami traktoriumi per apsemtą kelio ruožą pradėjo skęsti. Dėl didelio vandens kiekio ir smarkaus vėjo gėlbėjimo operacija buvo sudėtinga.

Incidentas penktadienį pirmoje dienos pusėje įvyko kelyje Žemaitkiemis - Sakučiai. Du broliai jiems įprastu maršrutu traktoriumi važiavo parsivežti pašarų savo gyvuliams. Kelias toje apsemtas potvynio vandens, bet traktoriumi jis yra įveikiamas, jei laikomasi kelio vidurio.

Vienoje vietoje traktoriaus vairuotojas netikėtai prarado kontrolę, traktorius nuvažiavo į šalikelę ir pradėjo pavojingai svirti. Neapvirsti jam padėjo priekaba. Jei ne ji, traktorius būtų nuskendęs, nes šonuose gilūs grioviai ir potvynio metu šalikelėsi yra labai gilu.

Broliams pavyko išsiropšti iš traktoriaus kabinos. Užsilipę ant priekabos jie išsikvietė pagalbą. Tačiau ugniagesiai dėl didelio vandens kiekio ir stipraus vėjo juos pasiekti sugebėjo ne iš karto. Bandę privažiuoti iš vienos užlieto kelio pusės, gelbėtojai brolius valtimi galiausiai pasiekė iš kitos pusės. 

Broliai parplukdyti į krantą, traktorius liko užlietame kelio ruože.

Lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Marijus 2023-12-31
Kelio riboženklių taip ir nesugebėjo pastatyti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nevykeliai2023-12-29
Brolius reikejo ikelti i medi, o traktoriu partempti kad neterstu vandens... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?