Krosiniai motociklai: adrenalino ir azarto kupina pramoga

2024-01-25, Pranešimas spaudai

Purvas, visur esantis smėlis, statūs nusileidimai, įvažiavimai, staigūs posūkiai ir neribota erdvė – visa tai lydi nepaprastą važiavimo kroso motociklu nuotykį. Tai važiavimo bekele rūšis specialiu motociklu trasoje, kuri paprastai paruošta šio ekstremalaus sporto poreikiams. Motokroso trasos dažniausiai būna iš smėlio, molio ar purvo. Motokroso motociklai gatvių eisme neleidžiami. Jie neturi veidrodėlių ar apšvietimo, yra lengvesni ir skirti daugiausia važiuoti bekelės trasomis – suteikti maksimalų vairavimo malonumą. Platų krosinių motociklų asortimentą galite rasti heradas.lt internetinėje svetainėje.

Fizinio poreikio, psichinės jėgos, technikos ir pasikartojančių veiksmų derinys - motokrosas aukščiausiame lygyje yra viena sunkiausių sporto šakų. Ir nors važiuojant bekele galima rasti džiaugsmo, nuotykių ir iššūkių, motokrosas yra pagrindinė visapusiškos bekelės patirties ir treniruočių sudedamoji dalis.

Pagrindiniai metodai taikomi šiame sporte

Bet kurioje sporto šakoje pirmoje vietoje yra FORMA, o paskui – greitis. Viskas, ko išmokstame ir tobulėjame, prasideda nuo pagrindinių formų elementų, o tada mes augame.

Motokrosas moko mus idealios kūno padėties važiavimui, posūkiui, greitėjimui, stabdymui, šokinėjimui ir visiems kitiems veiksmams tarp jų. Jei motokroso trasoje išmoksite tinkamos formos ir važiavimo technikos, galėsite išmokti važiuoti bet kur.

Sportininkai, važiuojantys takais, lenktyniaujantys lenktynėse ar važiuojantys į vietinius purvinus kelius, daugiau ar mažiau taikys tuos pačius metodus įvairiais būdais. Treniruotės krosiniu motociklu labai pagerina važiavimo įgūdžius. Kartodami galite pasirinkti techniką, greitai progresuoti, ugdyti raumenų apimtį ir greičiau atsigauti po nesėkmingų važiavimų.

Niekas taip nepadeda pasiruošti greičiui, kaip pats greitis

Jūs tiesiogine prasme turite patirti greitį, kad galėtumėte jį gerai valdyti. Jūsų akys ir smegenys turi prisitaikyti prie greičio, o jūsų nervai ir raumenys turi prisitaikyti prie jausmo, kaip veikia motociklas važiuojant dideliu greičiu.

Profesionalūs lenktynininkai atlieka specializuotus pratimus, kad pagerintų regėjimą, mąstymą ir raumenų reakciją lenktynių situacijose, o bet kuris motociklininkas gali pasinaudoti panašia koncepcija.

Motokroso lenktynininkai yra vieni fiziškai pajėgiausių ir protiškai kiečiausių planetos sportininkų. Pagrindinė jėga, lankstumas, mobilumas, atsigavimas ir pasikartojimas yra būtini motokrose, todėl tai yra tinkamas sportas kroso treniruotėms ir tiesioginiam įgūdžių perkėlimui į kitas sporto šakas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!