Šilutiškiai sėkmingai kovojo dziudo turnyre Kaune

2024-01-29
Iš kairės: Eljotas Zaremba, Tadas Kazlauskas ir Benas Burba.
Sausio 13 dieną Kaune vyko tarptautinis moksleivių dziudo turnyras, skirtas Laisvės gynėjų dienai pažymėti bei pasivaržyti dėl trenerio Antano Stasio Bubnelio atminimo taurės. Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „KUMIKATA“ (treneris Rimvydas Lukošius) auklėtiniai iškovojo 4 medalius.

Į Kauną važiavo 7 šilutiškiai. Iki pietų varžėsi U-13 amžiaus grupės sportininkai. Šilutiškis Tadas Kazlauskas iškopė į finalą. Lemiamą dvikovą Tadas pralaimėjo klaipėdiečiui Jonui Mikėnui ir, pelnęs sidabro medalį, liko antras. Trečiąsias vietas užėmė Eljotas Zaremba ir Benas Burba. Jie irgi džiaugėsi, kad pavyko nemažai parodyti, ko išmoko per treniruotes ir kad buvo verti apdovanojimų.

Tarp U-16 amžiaus dziudo vaikinų Juozas Leškys (svorio kategorija iki 46 kg) nugalėjo visus varžovus ir tapo turnyro čempionu. Tikrai graži Juozo pergalė. Sveikinimų, aišku, netrūko. Per žingsnį nuo medalio liko Rapolas Vasiliauskas.