Balandžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

2015-03-31, Gražina Vasiliauskienė | Alfa.lt
Horoskopas (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Horoskopas (123rf.com asociatyvi nuotr.)

Antras 2015 metų pavasario mėnuo nebus geriausias daugumai Zodiako ženklų. Kai kurių laukia nusivylimai, kiti gali susidurti su rimtomis finansinėmis problemomis ar įklimpti į santykių su antrąja puse krizę.

Tokią situaciją sukurs nepalanki Saulės ir Plutono padėtis, galinti sustiprinti neigiamų energijų poveikį. Šios planetos juk yra antagonistės. Žmonėms patartina balandžio mėnesį ypač kruopščiai saugoti savo sveikatą ir finansus. Santykiai su draugais turės daugiau šansų pašlyti nei su giminėmis.

Gera žinia, kad visi Zodiako ženklai turės savo globėjus, kurie apsaugos juos nuo didelių bėdų. Vandens ir Žemės ženklus globos Mėnulis, kuris sugers didžiąją dalį neigiamos Saulės energijos, todėl šie ženklai net gali pasiekti nemažų laimėjimų.

Ugnies ženklus globos Merkurijus, palaikantis diplomatijos, verslo ir finansines sritis. Oro ženklus saugos Neptūnas, žemės ir dangaus vandenų valdovas. Jis bus ypač naudingas ir palankus tiems, kurių darbas susijęs su kelionėmis ar šiaip nuolatiniu judėjimu.


AVINAS

(03 21–04 20)

Balandžio mėnuo Avinui bus palankus tuo, kad suteiks šansų įgyvendinti jo planus ir troškimus. Šis mėnuo bus kupinas netikėtų įvykių. Permainos laukia ir profesinėje srityje, ir socialinėje aplinkoje. Avinas galės uždirbti papildomų pajamų. Artimieji ir draugai pradžiugins jį. Toks dėmesys jį paskatins siekti naujų laimėjimų savo veiklos srityje.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 1, 5, 13, 16, 18, 20, 30.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 2 ir 8.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio balandžio mėnesį laukia sunkumai ir išbandymai. Jam nelengvai seksis surasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Didelė konfliktų ir nesusipratimų tikimybė. Jaučiui teks ne kartą gailėtis dėl išsprūdusių netinkamų žodžių ar neapgalvotų veiksmų. Gali kilti santykių su artimaisiais krizė. Jaučiui patartina sąmoningai stengtis nesikarščiuoti, būti atlaidesniam ir švelnesniam su šeimos nariais, ypač su savo antrąja puse. Nekontroliuojamos jo emocijos gali smarkiai pakenkti ir pridaryti bėdų.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 1, 8, 12, 14, 19.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 2, 18, 21, 22, 25, 29.DVYNIAI

(05 21–06 21)

Balandžio mėnuo Dvyniams bus puikus pasilinksminimų ir poilsio metas. Jie pagaliau galės skirti pakankamai laiko ir dėmesio savo artimiesiems ir brangiausiems draugams. Santykiai su gyvenimo partneriu ar mylimu žmogumi klostysis palankiai. Darbe Dvyniai gali tikėtis papildomų pajamų arba premijos, tačiau nepavyks išvengti ir papildomo krūvio bei sunkumų.

Dvyniams rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems, išklausyti antrąją pusę ir nešvaistyti tuščiai pinigų. Ne pirmo būtinumo pirkinius verčiau atidėti vėlesniam laikui.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 1, 3, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 19, 20, 22, 23, 25, 27.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 2 ir 4.VĖŽYS

(06 22–07 22)

Balandžio mėnesį Vėžio laukia daugybė malonių akimirkų. Veikiausiai jis bus pakviestas dalyvauti pelningame projekte ir galės gauti gerą materialinį paskatinimą. Jeigu jis trokšta pakeisti darbą, šį mėnesį jam turėtų pasisekti. Galimos kelionės, komandiruotės. Palankus metas atostogoms.

Vėžiui patartina stengtis kuo daugiau laiko praleisti su artimaisiais ir draugais, tai jam išeis į naudą. Šie žmonės gali netikėtai duoti jam naudingų impulsų, kaip pagerinti gyvenimą ateityje. Tačiau nereikia tikėtis, kad laimė užgrius ant galvos kaip lietus iš giedro dangaus. Dėl savo laimės reikia pakovoti ir įdėti nemažai pastangų.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 2, 9, 12, 14, 16, 17, 22, 23, 29.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 1, 8, 13.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui balandis bus nepaprastai įtemptas ir sunkus mėnuo. Jis taip smarkiai nuvargs, kad užsimanys viską mesti ir nedelsiant išvažiuoti atostogų. Visi aplinkiniai ko nors reikalaus, tikėsis. Liūtas išeikvos daug jėgų, kad įveiktų savo problemas ir užgriuvusius rūpesčius. Kad nesusigadintų sveikatos, jam patartina visą mėnesį sąmoningai stengtis tausoti savo jėgas, atsijoti būtinus darbus ir atsisakyti antraeilių dalykų, nekreipti dėmesio į mažmožius. Jam patartina atsisakyti nebūtinų pirkinių, nes pinigų gali netikėtai prireikti svarbesniems dalykams.

Trumpai drūtai: jei Liūtas išmoks atskirti svarbiausius esminius dalykus nuo nereikšmingų, šis mėnuo jam gali ir nebūti blogas.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 8, 12, 15, 18, 21, 22, 23, 28.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 1, 5, 6, 7, 9, 10, 14.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės laukia nelengvas ir sudėtingas, įvykių ir išgyvenimų kupinas balandžio mėnuo. Jai teks „plėšytis“ tarp dviejų frontų: darbo ir namų. Profesinėje srityje galimi nusivylimai ir nesėkmės, tačiau pulti į neviltį ir skubiai ieškotis kito darbo neverta, nes visa tai bus laikina.

Mylimas žmogus reikalaus iš Mergelės neįmanomų dalykų. Kad santykius pavyktų sureguliuoti, teks įdėti nemažai pastangų, leistis į kompromisus, nuryti nuoskaudas ir nutylėti, kai gresia konflikto sprogimas. Mergelei patartina susikoncentruoti į gražius dalykus, būti atlaidesnei ir pačiai žengti pirmuosius žingsnius susitaikymo link. Malonios staigmenos mylimam žmogui ir romantiška vakarienė ištirpdys ledus.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 8, 15, 16, 17, 20, 21,.25.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 1, 2, 5, 9, 10, 12, 18, 22, 29.


SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Balandžio mėnesį Svarstyklės galės įsitikinti, kad nėra nieko neįmanomo. Jos sugebės užmegzti kontaktą ir surasti bendrą kalbą su tais, su kuriais anksčiau buvo neįmanoma bendrauti. Jų žavesys padės darbe išspręsti sudėtingus klausimus. Svarstyklėms žvaigždės pataria neatsipalaiduoti meilės fronte, nes mylimas žmogus laukia iš jų kažko naujo ir neįprasto. Balandžio mėnesį joms derėtų susirūpinti savo sveikata, galbūt praverstų imti sportuoti ir pereiti prie kitokios mitybos. Ir žinoma, neabejotinai naudinga būtų atsisakyti žalingų įpročių.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 1, 8, 12, 18, 22, 26, 29, 30.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 2, 5, 6, 7, 10, 11, 20.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pagrindinė balandžio mėnesio horoskopo Skorpionui tema – finansai. Didelė tikimybė, kad jis iššvaistys tuščiai nemažas pinigų sumas ar išleis jas nereikalingiems daiktams ir dalykams. Todėl šiam Zodiako ženklui patartina būti labai apdairiam tvarkant savo finansinius reikalus ir apsipirkinėjant. Šį mėnesį jo tyko nemalonumai darbe. Galbūt kas nors bandys jį „pakišti“, apgauti, apšmeižti ar suversti jam svetimą kaltę. Reikia būti atsargiems ir nepasitikėti bet kuo, ypač menkai pažįstamais asmenimis.

Užtat santykiuose su mylimu žmogumi tvyros santarvė ir supratimas. Skorpionas galės mėgautis romantiškomis valandėlėmis dviese. Tai bus jam puiki atgaiva nuo nesėkmių kitose srityse.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 1, 18, 20, 21, 25, 26, 29.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Balandžio mėnuo Šauliui bus kupinas intensyvios ir aktyvios veiklos ir įvairiausių įvykių. Jis sugebės pavergti ne vieno priešingos lyties asmens širdį, tačiau nė viena nauja pažintis neišsirutulios į rimtą ilgalaikę partnerystę. Darbe jam seksis gerai, sugebės lengvai įvykdyti bet kokią viršininkų užduotį. Finansinėje srityje bus viskas stabilu, jis gaus tuos pinigus, kurie jam priklauso ir kurių tikėjosi.

Šauliui patartina stengtis tausoti savo jėgas, kad per daug nepervargtų, kitaip nusilps jo imunitetas ir ims pulti įvairios ligos. Nuvargus geriau pačiam atsigulti į lovą ir pailsėti, nelaukiant, kol liga paguldys per prievartą.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 1, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 2, 6, 8, 9, 10, 11.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Balandžio mėnesį Ožiaragiui reikia būti atsargiam. Jam grės pavojus, galimos traumos, todėl nederėtų niekur rizikuoti. Tai bus nelengvas mėnuo šiam ženklui. Darbe jam teks milžiniškas krūvis. Negana to, dar ant jo galvos užgrius buitinių ir šeiminių problemų kalnas.

Jo nuotaika bus permaininga. Ožiaragis dažnai jausis sudirgęs, priartėjęs prie nervinio išsekimo ribos. Vėliausiai balandžio pabaigoje jam patartina pailsėti. Jei pavyks, patartina išeiti atostogų ir pakeliauti. Jei ne, bent išvažiuoti savaitgalį į gamtą, kur jis galėtų atgauti savo jėgas, pasisemti energijos naujiems darbams ir pergalėms.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 1, 8, 10, 18, 19, 20.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 17, 23, 25, 26.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui balandžio mėnuo bus palankus finansiniuose reikaluose. Tai bus geras metas pradėti naujiems darbams ir ilgalaikiams projektams. Jam verta rimtai pasvarstyti, ką norėtų pasiekti artimiausiu metu ir apskritai savo gyvenime, ir drąsiai žengti pirmuosius žingsnius savo svajonių link. Gera pradžia garantuos sėkmę. Jam pavyks įgyvendinti savo idėjas, jeigu tik imsis jų.

Galimi smulkūs barniai ir nesusipratimai su artimaisiais, tačiau jie nesugadins gero ir sėkmingo mėnesio. Vandeniui pasitaikys galimybės realizuoti save, atskleisti netikėtų savo talentų ar net pasilypėti karjeros laiptais aukščiau.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 3, 4, 5, 8, 9, 15, 16.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 1, 10, 18.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Balandžio mėnuo šiam Zodiako ženklui bus nepaprastas ir kupinas įvykių. Žuvys bus pasirengusios prisiimti atsakomybę už kitus ir garbingai vykdyti įsipareigojimus. Joms kils netikėtų idėjų. Žuvys ryšis drąsiems poelgiams ir beprotiškiems žingsniams, kurių pasekmės bus įdomios. Galimos smarkios gyvenimo permainos.

Balandžio mėnuo Žuvims tikrai nebus nuobodus ir monotoniškas. Santykiai su mylimu žmogumi išliks šilti ir kupini supratimo. Susitikimai su senais draugais duos naujų impulsų, pasitaikys netikėtų pasiūlymų ir palankių šansų, kurių nereikėtų praleisti.

Palankios balandžio mėnesio dienos: 4, 6, 15, 18, 22, 25.

Nepalankios balandžio mėnesio dienos: 1, 3, 11.Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?