Būk matomas kelyje – išvenk nelaimės

2024-01-30, Tauragės AVPK informacija

Policijos pareigūnai siekdami mažinti atvejus, kai asmenys, eidami ar važiuodami keliu, tamsiuoju paros metu, nenaudoja matomumą gerinančių priemonių (atšvaitų, šviečiančių žibintų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais) vykdė prevencinę priemonę, visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.

Nuo 2024 m. sausio 26 d. iki 28 d. policijos pareigūnai užfiksavo 8 pažeidimus (Pagėgiai – 1, Šilalė – 0, Šilutė – 1, Tauragė – 6). Liūdna, tačiau ne visi eismo dalyviai dėvėjo matomumą gerinančias priemones. Visiems šiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 428 str.

Primename, kad nešiojant atšvaitą tamsiu paros metu esate matomi vairuotojams ir saugote save.


Straipsnio komentarai

Šilute2024-02-08
Ryte važiok kaip nuori jai pestesems dzin tai ir mes galim vaziot be svesu .kaip jie sako kaip gali mane nematyti nu paprastai jai užsidedi ant rankinuko atšvaita ir kur pamatysi cia? tai meli pesteji uzsidekit taip kad jus eitu matyt aiškiai o paskuj kai nutinka beda kaltas kas? Vairuotojas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?