Dėl grasinimo susprogdinti buvo uždarytas Karalienės Luizos tiltas į Kaliningrado sritį

2024-01-31
Karalienės Luizos tiltas.
Karalienės Luizos tiltas.
Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) pranešė, kad sausio 20-osios vakarą buvo nutrauktas susisiekimas Panemunės pasienio kontrolės punkte esančiu Karalienės Luizos tiltu, kuris jungia Lietuvą su Rusijos Kaliningrado sritimi.

Eismas sustabdytas tuomet, kai buvo gautas Kaliningrado srities pareigūnų pranešimas.

Pranešimas Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate gautas apie 23 val. 44 min. Policijos pareigūnai informuoti, jog užminuotas Lietuvos ir Rusijos pasienyje esantis tiltas per Nemuno upę.

Į įvykio vietą nedelsiant atvyko „Aras“ išminuotojai.

Tiltas ir jo prieigos apžiūrėtos iš abiejų pusių. Tai darė ir rinktinės ir Rusijos Federacijos pareigūnai. Sprogmenų nebuvo rasta.

Tauragės policijos duomenimis, neradus sprogmenų planas „Skydas“ buvo atšauktas 16 val. 42 min. Teigiama, kad kol nebuvo patikrinta teritorija eismas per tiltą buvo uždarytas, buvo imtasi visų saugumo priemonių.

VSAT informavo, kad dideli nemalonumai dėl melagingo pranešimo nebuvo sukelti. Informuojama, kad tiltu jau kuris laikas transporto priemonės nevažiuoja, juo vaikšto tik pėstieji. Pirminiais duomenimis, Kaliningrado pareigūnai pasitikrino tiltą savo pusėje, lietuviai – savo. Pareigūnai aiškinasi aplinkybes.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?