Į „Diemedžio“ ugdymo centrą nusileido angelai

2024-01-31, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Vytautas Bartuška, Diemedziougdymocentras.lt
Pasivaikščiojimu džiaugėsi kiekvienas. Autoriaus nuotr.
Pasivaikščiojimu džiaugėsi kiekvienas. Autoriaus nuotr.
Sausio 23 d. „Angelų takais“ virtualia realybe pas mus į centrą įžengė M. K. Čiurlionis savo paveikslais ir muzika.

Šią kelionę sugalvojo ir suorganizavo informatikos vyresnioji mokytoja bei centro vyresnioji buhalterė Daiva Didžiūnienė, o organizavimo techninė dalis teko specialiajai pedagogei metodininkei Kornelijai Martinkienei. M. K. Čiurlionis po savo angelų sparnais subūrė ne tik „Diemedžio“ ugdymo centro, bet ir Švėkšnos miestelio gyventojų bendruomenę, pakvietęs į kupiną įspūdžių ir pojūčių, nepalikusią abejingų virtualią dviejų dalių kelionę.

Pirmoje dalyje pamatėme pažintinį filmuką apie Čiurlionio gyvenimą ir kūrybą, o antroji – pats filmas „Angelų takais“. Jis paremtas 60 tiek daugiau, tiek mažiau žinomų M. K. Čiurlionio paveikslų bei paties Čiurlionio ir M. Urbaičio muzika.

Nuo pat pirmųjų filmo kadrų reginys įtraukė į dailininko ir kompozitoriaus paveikslų vaizduotės pasaulį. Filmas žiūrovų dėmesį išlaikė iki pat paskutinio vaizdinio. Regis ir pats žiūrovas galėjo dalyvauti filmo siužete: kur bepasuktum žvilgsnį, ten gimsta naujas siužetas...

Gaila, bet ir šis pasivaikščiojimas baigėsi, o norėjosi dar ir dar!.. Ačiū organizatoriams už nepakartojamą kelionę „Angelų takais“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!