Pristatome namų valymo ateitį: Ecovacs X1 OMNI

2024-01-31, Pranešimas spaudai

Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame šiandien gyvename, nuolat ieškome naujoviškų sprendimų, kurie palengvintų mūsų gyvenimą ir padarytų jį patogesnį. Viena iš sričių, kurioje technologijos padarė didelę pažangą, yra namų valymas, o ECOVACS X1 OMNI yra šios revoliucijos priešakyje. Šis nepaprastas robotas dulkių siurblys, sukurtas garsiosios JACOB JENSEN DESIGN, savo pažangiomis funkcijomis, galingu veikimu ir elegantišku dizainu pakėlė namų valymo koncepciją į visiškai naują lygį.

Galingas valymo našumas

ECOVACS X1 OMNI nėra įprastas robotas-siurblys - tai galingas 5000 Pa siurbimo pajėgumas. Tai reiškia, kad jis gali be vargo surinkti purvą, dulkes, naminių gyvūnų plaukus ir šiukšles nuo visų tipų paviršių, todėl jūsų grindys liks nepriekaištingos. Nesvarbu, ar turite kietmedžio grindis, kilimus, ar plyteles, šis universalus valymo kompanionas lengvai susidoros su viskuo.

Keturių pakopų gilaus valymo sistema dar labiau sustiprina jo valymo įgūdžius. Ją sudaro keli valymo režimai: šlavimo, pakėlimo, siurbimo ir šluostymo, kurie puikiai dera tarpusavyje, kad užtikrintų kruopštų ir veiksmingą valymą. Daugiau nebereikės nerimauti dėl sunkiai pasiekiamų vietų ar įsisenėjusių dėmių - "ECOVACS X1 OMNI" pasirūpins viskuo.

Revoliucinė šlavimo technologija

Viena iš išskirtinių šio gaminio šluostės savybių - naujoviška "OZMO Turbo 2.0" besisukanti šlavimo sistema. Ši sistema užtikrina puikią šlavimo patirtį, nes ji ne tik valo grindis, bet ir jas šveičia, kad pašalintų net sunkiausias dėmes. Dėl išmaniosios vandens srauto kontrolės ji prisitaiko prie skirtingų grindų tipų, užtikrindama reikiamą vandens kiekį užduočiai atlikti.

Išmanioji navigacija ir kliūčių vengimas

ECOVACS X1 OMNI turi AIVI 3D ir TrueMapping 2.0 technologiją, todėl neįtikėtinai efektyviai orientuojasi jūsų namuose. Tai reiškia, kad jis gali tiksliai sudaryti jūsų grindų plano žemėlapį ir realiuoju laiku nustatyti kliūtis, todėl išvengia susidūrimų ir be vargo apeina baldus bei kitus objektus. Galite pasitikėti, kad jis neužstrigs ir nepaliks jokių nepaliestų vietų.

Patogus valdymas su YIKO balso asistentu

Dėl integruoto YIKO balso asistento valdyti X1 OMNI yra paprasta. Tiesiog duokite balso komandas, kad paleistumėte, sustabdytumėte arba pritaikytumėte valymo nustatymus, ir visa tai atlikite nepajudindami nė piršto. Tai tarsi nuosavas valymo asistentas, kurį galite pasikviesti ir išsikviesti.

"Viskas viename" OMNI stotelė

Kad galėtumėte naudotis laisvų rankų įranga, X1 OMNI komplektuojamas su "All-in-One OMNI Station". Ši stotelė yra jūsų mazgas, suteikiantis jam pagrindinę bazę, kurioje prireikus jis gali būti įkrautas. Ji taip pat veikia kaip šiukšliadėžės ištuštinimo stotis, automatiškai ištuštinanti roboto šiukšliadėžę į didesnę talpyklą, kad jums nereikėtų savaitėmis rūpintis, kaip ją ištuštinti patiems.

Apibendrinant

ECOVACS X1 OMNI yra daugiau nei tik robotas dulkių siurblys - tai šiuolaikinių namų priežiūros sistemų pokyčiai. Dėl išskirtinės valymo galios, naujoviškos šlavimo technologijos, išmaniosios navigacijos, valdymo balsu ir "viskas viename OMNI" stotelės jis iš naujo apibrėžia mūsų namų švaros ir tvarkos palaikymo būdus. Atsisveikinkite su varginančio rankinio valymo dienomis ir išskėstomis rankomis pasveikinkite namų valymo ateitį.

Atnaujinkite savo namų valymo patirtį jau šiandien su šiuo  - robotu-dulkių siurbliu, kuris ne tik supaprastins jūsų gyvenimą, bet ir pakylės jūsų namų švarą į visiškai naują lygį. Patirkite namų valymo ateitį, kurią iš naujo apibrėžė JACOB JENSEN DESIGN, o jums pristatė DEEBOT. Jūsų namai nusipelno geriausio, o X1 OMNI yra čia, kad tai užtikrintų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!