Diskusija dėl paminklo M. Gandžiui ir H. Kalenbachui

2015-03-31, Šilutės r. savivaldybės informacija

Šilutės rajono savivaldybėje šiandien lankėsi VšĮ „Kiškų garbė“ atstovai – Edita Mildažytė, Gintautas Vyšniauskas, skulptūros autorius ir architektas. Kartu su Šilutės rajono savivaldybės meru Vytautu Laurinaičiu, Administracijos direktoriumi Sigitu Šepučiu, Kultūros, Architektūros ir urbanistikos skyriaus darbuotojais, Rusnės seniūne Dalia Drobniene ir Salos etnokultūros centro direktore Birute Serviene buvo diskutuojama apie iniciatyvą pastatyti pasaulyje puikiai žinomų Mahatma Gandi ir Hermano Kalenbacho skulptūras Rusnėje.

VšĮ „Kiškų garbė“ atstovai pristatė savo bei Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Indijos Respublikoje Laimono Talat-Kelpšos  iniciatyvą ir idėją įgyvendinti tokį reikšmingą mūsų kraštui projektą. Šis projektas susilaukė didelio susidomėjimo tiek Indijoje, tiek Lietuvoje. Kaip teigė Edita Mildažytė, apmaudu, kad Vilniui neteko tokia garbė turėti tokį garsų pasaulyje žmogų. Šilutės kraštui, o išskirtinai Rusnei, tai ženklus indėlis siekiant gauti kurortinio miesto statusą ir tapti vienu lankomiausiu objektu.

Šilutės rajono savivaldybės atstovai ir svečiai vyko į Rusnės miestelį, apsilankė visose vietose, kuriose siūloma pastatyti šią reikšmingą, dviejų ištikimų draugų skulptūrą.

Artimiausiu metu bus organizuojamas VšĮ „Kiškų garbė“ ir Rusnės seniūnijos bendruomenės susirinkimas, kurio metu bus diskutuojama apie šio projekto įgyvendinimo galimybes Rusnės miestelyje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?