Policijos pareigūnai pastate aptiko daugiau nei 17 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

2024-02-06, Tauragės AVPK informacija

2024 m. vasario 2 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų skyriaus pareigūnaipradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, kurių vertė viršija 72 tūkst. eurų.

Policijos pareigūnai turėdami išankstinės informacijos, kad pastate, esančiame Šilutės r., Vainuto mstl., gali būti laikomos kontrabandinės cigaretės, ėmė stebėtišio pastato teritoriją. Netrukus buvo pastebėtas ir iš šio pastato išeinantis vyriškis, kuris kartu su savimi nešėsi ryšulius, kuriuosekaip įtariama buvo kontrabandinės cigaretės.

Gauta informacija pasitvirtino - ryšuliuose pas 53-iejų vyriškį rasta 520pakelių kontrabandinių cigarečių.

Atlikus kratą minėtame pastate, policijos pareigūnų laukė nemažas laimikis - 16 940 pakelių kontrabandinių cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto pavyzdžio banderolėmis.

Už šį nusikaltimą vyriškiui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė.


Straipsnio komentarai

Šilute 2024-02-08
O ka žmonems reikia daryt? Gyveni nuskurusioj lietuvoj ir negali nieko daryt valdziai pikta nes mokesčius niekas nemokėjo. Kaip jūs rašot laisves atėmimas arba bauda tai už ka? Uztai kad nuori išlaikyti šeimą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
>Ką daryt2024-02-06
skambink 1819 :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ką daryt,2024-02-06
kai algelės mažos, o tabako dūmą aš beprotiškai myliuuuuu ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka