Visko netekusi šeima šaukiasi pagalbos: suodžių dūmai tebetūno tėvų plaučiuose, o naktys dar ilgai nebus ramios

2024-02-21, „Šilokarčemos“ informacija
Sudegė gyvenamasis namas. Bendruomenės nuotr.
Sudegė gyvenamasis namas. Bendruomenės nuotr.
Baisi nelaimė užklupo Vainuto seniūnijos gyventojus – jie po gaisro liko be namų.

Vasario 11 d., apie 10 val. 44 min., ugniagesiai išskubėjo į Vainuto seniūnijos Bikavėnų kaimą, kur Jūros gatvėje liepsnojo individualus gyvenamasis namas.

Atvykus gelbėtojams, pro langus veržėsi ugnis. Namas mūrinis, vieno aukšto su mansarda, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu, perdangos medinės.

Gaisro metu išdegė pirmas aukštas ir jame buvę namų apyvokos daiktai, apdegė ir aprūko antras aukštas, nuardyta visa stogo danga, name dūmų detektoriai buvo įrengti.

Bendruomenės vardu pagalbos tą pačią dieną paprašė Marytė Matevičienė: „Šiandien vėl nelaimė aplankė Bikavėnus. Šį kartą skaudžiai nukentėjo Laimutė ir Delfinas Kurlinkai. Visą gyvenimą kūrė gražius, jaukius namus savomis rankomis, o šiandien kas branginta virto pelenais. Būkime ir šiuo kartu vieningi, padėkime nelaimės ištiktai šeimai. Aukos bus renkamos parduotuvėje pas Janiną“.

Pagalbos prašo ir sudegusių namų savininkų dukra Vytautė. Ji socialinėje paskyroje facebook rašo: „Nežinau, nuo ko ir pradėti... Tiesiog nebėra, kur grįžti… Nebėra namų, kuriuose aš ir mano brolis, ir sesė užaugome… Visą gyvenimą tėvų puoselėti namai tapo degėsiais ir mūro likučiais… Suodžių dūmai tebetūno tėvų plaučiuose, o naktys dar ilgai nebus ramios… Kas tik galite ir kam tik įmanoma prisidėti - prašau padėti tėveliams po truputį atsistoti ant kojų… Mylėkime ir saugokime viską, ką turime, nes per kelias minutes galime netekti visko, ką dėjome ir ką mylėjome daugelį metų“.

Paramą galite nunešti į Bikavėnuose esančią parduotuvę arba pervesti į nelaimės ištiktų namų šeimininkės sąskaitą:

Laima Kurlinkienė

LT447300010030063056


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?