Buldozerio principu: pirmyn valdančiųjų naudai

2024-02-26
Posėdžius veda vienas iš mažiausiai pirmumo balsų gavęs savivaldos rinkimuose Pagėgių politikas, konservatorius Gintautas Stančaitis.
Posėdžius veda vienas iš mažiausiai pirmumo balsų gavęs savivaldos rinkimuose Pagėgių politikas, konservatorius Gintautas Stančaitis.
Praėjusią savaitę Pagėgių savivaldybės taryba rinkosi į posėdį, kuriame daug dėmesio skirta Pagėgių savivaldybės biudžeto projektui. Šis sukėlė daug klausimų, tačiau priimtas buldozerio principu. O tai pasijaus ir kultūros įstaigoms, ir bendruomenėms... ir net bažnyčiai.

Jau keli mėnesiai darbe nepasirodo meras Vaidas Bendaravičius. Todėl vietoj jo posėdžius veda vienas iš mažiausiai pirmumo balsų gavęs savivaldos rinkimuose Pagėgių politikas, konservatorius Gintautas Stančaitis. Tarybos nariui, kuris gavo vieną mažiausių pagėgiškių pasitikėjimą, pirmininkaujant posėdžiui ir tvirtinant 2024 metų biudžetą buvo neatsižvelgta į dėstomas pastabas. Tiesiog buldozerio principu patvirtintas sprendimo projektas.

Vienas iš momentų, sukėlęs diskusijas,  – šiemet mero fondui skirta 11 900 eurų, o mero rezervui padidintos lėšos perpus nei buvo praėjusiais metais. Šiemet jos išaugo iki 70 000 eurų. Tas padidinimas reiškia tai, kad dalis lėšų nebepasieks smulkaus ir vidutinio verslo, bendruomenių. Nubrauktos lėšos, kurių reikėjo ir kultūros renginių organizavimui. Šie kreipėsi net su prašymu į politikus to nedaryti, tačiau dauguma to neišgirdo.

Lėšos nebus skirtos net ir bažnyčiai, kuri praėjusiais metais sudegė.

Apie tai skaitykite kituose „Šilokarčemos“ numeriuose.


Straipsnio komentarai

štiš2024-02-29
grybautojai apie grybavimą... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
O2024-02-27
Bažnyčia turėtų pati išsilaikyti.Geriau pagalvokit apie rimtesnius reikalus,čia nepadės nė bažnyčia. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
oho,2024-02-27
kas čia per šungrybis? Komentaras patinka Komentaras nepatinka