Gidas iš Šilutės siūlo unikalią pramogą

2024-03-06
Stopkadras
Stopkadras
Vienas gidas iš Šilutės sugalvojo neįprastą ir adrenalino kupiną pramogą. Kai tik pajūrį užklumpa potvynis, vyras su draugu suburia nuotykių ieškotojus iš visos Lietuvos ir baidarėmis irkluoja po užlietus laukus bei miškus, rašo portalo tv3.lt žurnalistas Vitalijus Čiapas.

Iš Šilutės kilęs Edgaras su kompanionais ruošia baidares. Tačiau ne upe jie ruošiasi keliauti, o iš pajūrio vis nesitraukiančio potvynio užlietais miškais bei pievomis.

„Kodėl gi ne? Baidarių istorija yra prasidėjusi Arkties regione ir plaukiojo daug atšiauresnėmis sąlygomis negu, kad turime šiandien“, – sako gidas Edgaras Vaškaitis.

„Daug geriau negu upėj ar pievoj. – Kodėl? – Yra ką veikti. Nes ne vien tik plauki, o dar ir rastus gaudai, medžius žiūri, dar galvą saugai nenusidaužt. Ir šiaip ne taip nuobodu“, – pasakoja ekskursijos dalyvis Linas.

Edgaras tokius porą valandų trunkančius pasiplaukiojimus organizuoja ne vien dėl smagumo. Jis yra profesionalus gidas, tad irkluojant baidarę galima daug ką sužinoti apie potvynio užlietą kraštą bei jo istoriją. Visi dalyviai gauna ausines, per kurias ir girdi, ką Edgaras pasakoja, tad šūkauti ar laikytis krūvoje nereikia.

„Esame visą maršrutą išžvalgę ir parinkę saugiausias, bet tuo pačiu ir įspūdingiausias vietas“, – pasakoja gidas Edgaras Vaškaitis.

Gidas visiems susižavėjusiems tokia pramoga rekomenduoja apsirengti pagal metų laiką, nebijoti sušlapti, o svarbiausia - pasiruošti štai tokiems nuotykiams.


Straipsnio komentarai

negidas2024-03-07
Pamenu prieš kelis metus, Žalgirių miško pelkėse, per potvynį, plaukiojo tokios "ekstremalės"- K. Muidinaitė ir L. Jagintavičienė. Oi kokia tada tai buvo Šilokarčemoje "naujiena" prieš rinkimus, net foto įsidėjo. Dabar šitas atradinėja Atlantidą.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka