„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ sako „Viskas bus gerai!”: naujausią albumą muzikantai pristatys 10-yje Lietuvos miestų

2024-03-12, Pranešimas spaudai

Lapkričio mėnesį išleidę savo naujausią albumą „Viskas bus gerai“ scenos linksmuoliai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ išsiruošė į ypatingą turą 10-yje Lietuvos miestų. Muzikantai džiaugiasi, kad, tiek pristatydami naujausius grupės kūrinus, tiek ir atlikdami puikiai pažįstamus hitus, aplankys tiek daug šalies miestų, o į kai kuriuos iš jų, pas grupės pasiilgusius gerbėjus, sugrįš po ilgos pertraukos.

Koncertų turas „Viskas bus gerai“ prasidės jau kovo 16 dieną Vilniuje, o balandį su pasirodymais muzikantai aplankys Jurbarką, Marijampolę, Jonavą, Alytų, Šilutę, Uteną, Pasvalį, Šiaulius ir Plungę. Anot grupės narių, naujo koncertų turo pavadinimas kone idealiai atspindi pasirodymams ruošiamos programos nuotaiką ir pozityvumą, taip pat – ir svarbiausią žinutę, kurią grupė nori perduoti savo klausytojams.

„Gyvename tikrai nelengvais ir keistais laikais. Atrodo, kad pasaulis eina iš proto. Bet būtent tokiais laikais, bent kartą per dieną pasakykime savo draugams, savo šeimos nariams ir vieni kitiems tuos tris žodžius – Viskas Bus Gerai! Būtent tokią šviesos nuotaikos žinutę būsimuose koncertuose norime perduoti ir savo klausytojams“, – sako grupės nariai.

AKD • Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Viskas bus gerai: https://youtu.be/E-YuPmdxA4w

Ką tik radijo stotims pristatę naujausią dainą „Tai tik tu“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ jau ruošiasi naujam turui. Paskutinis pusmetis grupei buvo ypač sėkmingas. Spalio mėnesį grupė surengė kelių savaičių turą Indijoje, kurio metu nufilmavo vaizdo klipą akustinei naujausio singlo „Tai tik tu“ versijai, o lapkričio mėnesį išleido jau ketvirtąjį grupės albumą.

Naujausią albumą „Viskas bus gerai“ muzikantai jau pristatė žiūrovų skaičiumi rekordiniuose koncertuose Kauno „Žalgirio“ arenoje ir Palangos koncertų salėje. Pajūryje vykęs pasirodymas pritraukė per du tūkstančius gerbėjų ir tapo didžiausiu soliniu grupės koncertu Palangoje, o koncertas Kaune – pačiu didžiausiu soliniu koncertu grupės istorijoje.

Po rekordų Kaune ir Palangoje, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ sako išsiilgę asmeniškesnio ryšio su klausytojais ir nori aplankyti savo gerbėjus, kurie nebespėjo į ką tik praėjusius koncertus. „Pasiilgome artimesnio kontakto – juk esame priežabaliai ir norime jus matyti iš arčiau!“, – juokauja grupės nariai. „Todėl pas visus, kas nesudalyvavo koncertuose Kaune ir Palangoje, atvyksime mes patys. Laukite mūsų savo mieste ir mes atvyksime!“

Artėjančiuose turo „Viskas bus gerai“ pasirodymuose grupė atliks naujausias dainas „Sėdi ir važiuoji“, „Su gimimo diena“, „Tatū“, „Refliuksas“, „Tai tik tu“, „Nulipk nuo telefono“ ir kitus kūrinius iš neseniai išleisto albumo. Seniai aplankytus grupės gerbėjus „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ taip pat pradžiugs ir didžiausiais grupės hitais, tokiais kaip „Mangai“, „Mažulė“, „Daug dienų“ ir kitais puikiai žinomais ir klausytojų mėgstamais kūriniais.

Scenos patrakėlių pravardę turinčios grupės nariai žiūrovus džiugins ir tik šiai grupei būdingais išskirtiniais teatrališkais pasirodymų elementais, energingais šokiais ir kitomis žaismingomis staigmenomis, kurios į pasirodymų sūkurį dar labiau įtrauks susirinkusius žiūrovus.

Jau artimiausiu metu „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ners į naują koncertų turą „Viskas bus gerai“, ! Šilutėje, balandžio 18 dieną! Bilietus platina: ticketmarket.lt

AKD • Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Mažulė: https://youtu.be/Ig0XZFK8d2c


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?