Šilutės aplinkosaugininkų greita reakcija išgelbėjo žmogaus gyvybę

2024-03-15, aad.lrv.lt
R. Žalgevičiaus nuotr.
R. Žalgevičiaus nuotr.
Vitalijus Gutauskas ir Mindaugas Mačiulis šiandien išgelbėjo skendusį žmogų. Išgirdę pagalbos šaukimą, nieko nelaukdami bėgo jį gelbėti.

Kaip pasakojo kolegos, viskas įvyko prieš 14 val. pačioje Šilutėje, Tulpių g. Čia šalia Šyšos upės įsikūrusi miesto ligoninė, Socialinių paslaugų skyrius, taip pat ir Aplinkos apsaugos departamento padalinys.

„Socialinių paslaugų skyriaus darbuotojos pastebėjo vyriškį, kuris susiklosčius nelaimingoms aplinkybėms atsidūrė upėje. Viena moteris atbėgo kviesti pagalbą, o kita užbėgo ant tilto. Iš čia buvo aiškiai matyti, kad po vandeniu yra paniręs vyras“, – pasakojo Vitalijus Gutauskas.

Kolegos išgirdę, kas nutiko, nieko nelaukdami iš automobilio čiupo virvę. V. Gutauskas liko krante ir laikė virvę, o kitą virvės galą prisirišęs M. Mačiulis, nusimetęs uniformą, nėrė į ledinį vandenį gelbėti skęstančiojo. Iš vandens ištrauktas 1972 m. gimęs vyras jau neberodė jokių gyvybės ženklų. Nepaisant to, aplinkosaugininkai vyrą pradėjo gaivinti. Atskubėjus medikams ir ugniagesiams, paaiškėjo, kad vyriškį departamento pareigūnams pavyko atgaivinti. Atgaivintas vyriškis išvežtas į ligoninę, juo rūpinasi Šilutės medikai.

Į įvykio vietą buvo atskubėję ir ugniagesiai gelbėtojai su valtimi, tačiau pareigūnų pagalbos neprireikė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?