Trečiadienio horoskopas – balandžio 1 d.

2015-04-01, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Puodeliai
Fotolia nuotr. / Puodeliai

Su balandžio 1-ąja! Tegu netrūksta šiandien pokštų ir linksmybių!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien iliuzijos rungsis su realybe, melas neužleis pozicijų tiesai, nes tikėsite tuo, kuo tikėti norite. Be abejo, tai trukdys visiems, kurie privalo atidžiai ir nuosekliai dirbti. Tačiau tokia situacija bus paranki ketinantiems krėsti balandžio pirmosios pokštus. Svarbu, kad dėl to, kuo bandote įtikinti kitus, nepatikėtumėte patys. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbu save išreikšti, tačiau niekaip neatsispirsite pagundai įtikti kažkam iš draugų ar kolegų. O patikėję kiekviena jų papasakota istorija, visiškai susipainiosite. Jei į tai žvelgsite kaip į būtiną dienos atributą, nenusiminsite. Nesutrikite ir tuomet, jei tokiu būdu kažkam iš komandos narių pavyks paslėpti savo klaidas ar trūkumus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien iš namiškių tikėdamiesi veiksmų, įrodančių, kad jūsų pastangos reikalingos, dažniau nusivilsite nei apsidžiaugsite. Kompensuodami tai, ko neva netekote, žvalgysitės paguodos darbe. Vos tik apsispręsite iškrėsti kokį nekaltą profesinį pokštą, jums tai pavyks. Jei nepasistengsite, kažkas iš kolegų jus apvynios aplink pirštą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums bus svarbu viską atlikti pagal dienotvarkę, tačiau rezultatas bus visiškai priešingas. Regis, kažkokios jėgos kurs kliūtis vieną po kitos, kad tik kur nors pavėluotumėte, ko nors nesuprastumėte ar kažko svarbaus nepastebėtumėte. Sulėtinę tempą ir nebandydami visko paaiškinti, būsite nešami reikalinga kryptimi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jaustis tvirtiems šiandien bus nepaprasta, net jei toks noras bus pats didžiausias už visus jūsų šios dienos norus. Meskite iš galvos viltis, kad eisite pakelta galva ir niekur neužkliūsite, kad mokėsite už viską neskaičiuodami, bet lėšų nepritrūksite. Be to, būkite budrūs, jei kažkas iš partnerių jums bandys įteigti kažkokias tiesas apie jūsų bendras išlaidas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Geri jūsų norai tokiais ir liks – visa kita vyks ne pagal jūsų planą. Žinoma, jūs iš karto nepasiduosite, reikalausite iš visų tvarkos ir nuoseklumo. Tačiau vos tik kažkas jums paglostys savimeilę, ištirpsite ir pamiršite visus savo planus ir ketinimus. Laimei, paleidę siūlo galą patys pajusite, kaip gera trumpam pasitikėti tais, kuriuos mylite ir gerbiate

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien dažniau slapstysitės nei rodysitės viešumoje. Savo draugais ir pakeleiviais rinksitės vienatvę ir dėl to labai nesigraušite. Tiesa, kažkas pasiūlys jums užduočių, kurios atrodys kur kas mielesnės nei bus iš tiesų. Todėl jūs nebandysite jų atsisakyti. Ir tik vėliau supratę, kas yra kas, trauktis jau nebegalėsite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Komandinis darbas jums šiandien teiktų daugiau ramybės ir pasitikėjimo, nei asmeninė saviraiška. Bet vos tik kažkas pagirs jūsų kūrinius, jūs neatsispirsite pagundai nors trumpam tapti išskirtiniais. Net jei kažkas jums primintų, kad jau kiek perlenkiate lazdą ir pagražinate realybę, jums ant žemės nusileisti bus nelengva. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite pasiruošę tinkamai atlikti savo šios dienos pareigas ir niekur nesiblaškyti. Bet šis planas bus įvykdytas ne iki galo dėl ne laiku įsimaišiusių privačių problemų. Kažkas ir artimųjų paprašys, kad jais nedelsiant pasirūpintumėte. Galimas ir smagesnis scenarijus: vienas iš namiškių sudrums jūsų dienotvarkę, bandydamas su jumis papokštauti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vietos, kurioje būsite ir užduotys, kurias atliksite, šiandien jums neteiks tiek daug džiaugsmo, kiek įprastai. Priežastis paprasta: jūs norėsite to, kas jums nepasiekiama. Dairysitės pramogų ten, kur tik jas užuosite ir save tokiu būdu bandydami paguosti. O jei sesė ar brolis jus bandys apmulkinti, nesivaržykite ir jūs su jais pajuokaudami. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien ieškosite konkrečių gairių, kurias tikėsitės gauti iš kitų asmenų. Jau būsite bekuriantys tvarkingą dieną, kuri pasibaigs be jokių siurprizų, bet viskas nutiks priešingai. Laimei, tuos siurprizus jūs sukursite patys, dėl to galite situaciją kontroliuoti, kol ji netapo nevaldoma. Tai ypač galios neplanuotoms išlaidoms ar iliuzijoms apie galimą uždarbį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Mielai leisite laiką su kitais žmonėms, pamiršę apie save ir savo norus. Tačiau vieną akimirką suprasite, kad ne viskas, kuo jūs tikite, yra tiesa. Geroji žinia ta, kad šiandien melagių diena ir jūs galite sėkmingai kažkokią kaukę užsidėję keliauti šios dienos keliais ir takeliais. Na, bet akies krašteliu stebėkite, kaip viskas yra iš tiesų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?