Atsisveikinkite su bemiegėmis naktimis: rinkitės tinkamą pagalvę ir leiskite sau pailsėti

2024-03-27, Pranešimas spaudai

Ne visi tai žino, tačiau pagalvė yra labai svarbus miego elementas. Nuo jos kokybės ir specifikos priklauso jūsų komfortas ir poilsio efektyvumas. Tinkamai parinkta pagalvė užtikrins, kad jūsų raumenys pailsėtų, o jūs kasdien atsibustumėte geros nuotaikos ir kupini energijos įveikti gyvenimo iššūkius. Sužinokite, kodėl turėtumėte pasirinkti tinkamą miego pagalvę.

Leiskite stuburui pailsėti

Negalima neįvertinti pagalvės svarbos patogiam ir saugiam miegui. Visų pirma, gerai parinkta pagalvė užtikrins, kad jūsų raumenys pailsėtų, o kaklinė stuburo dalis būtų visiškai atpalaiduota. Tai labai svarbu veiksmingam poilsiui. Netinkamai parinkta pagalvė gali sukelti spaudimą ir priversti pabusti nuo įtampos ar skausmo kaklo srityje. Yra du pagrindiniai pagalvių tipai: anatomiškai profiliuota pagalvė ir klasikinės formos pagalvė. Jei esate žmogus, kuris dažniau miega ant nugaros, rekomenduojama rinktis klasikinę pagalvę. Kita vertus, žmonėms, kurie dažnai keičia miego padėtį ir nori dar geresnės atramos stuburui, geresnis pasirinkimas bus – anatominė pagalvė.

Užtikrinkite tinkamą kraujo tekėjimą

Kitas svarbus aspektas - laisvas kraujo tekėjimas į smegenis. Kakle yra dvi stuburo miego arterijos. Jos yra atsakingos už smegenų aprūpinimą krauju, kad jos veiktų efektyviai ir tinkamai. Tai atsiliepia visai žmogaus nervų sistemai. Jei pagalvė yra per kieta arba per minkšta, sutrinka kraujo tekėjimas. To pasekmė bus padidėjusi raumenų įtampa, kaklo ar sprando skausmas arba apskritai pablogėjusi savijauta. Taip pat gali atsitikti, kad dėl netinkamai pritaikytos pagalvės dažniau pasireikš galvos skausmai ar migrena. Vien dėl šios priežasties verta šiek tiek atidžiau išanalizuoti ir pasirinkti gaminį tiesiogiai pagal savo poreikius ir fizinius parametrus. Įvairių pagalvių, skirtingiems miego poreikiams galite rasti ir internetinėje parduotuvėje: miegocentras.lt.

Kaip išsirinkti tobulą pagalvę?

Verta nepamiršti, kad nėra universalios pagalvės, kuri tiktų visiems. Taip yra todėl, kad kiekvienas iš mūsų yra skirtingas ir mūsų poreikiai skiriasi. Todėl tokio tipo gaminys pasirenkamas tiesiogiai pagal žmogaus poreikius. Šiandien rinkoje galima įsigyti pagalvių, pagamintų iš įvairių medžiagų. Kenčiantys nuo alergijos gali rinktis specialią antialerginę pagalvę. Jos naudojimas teigiamai pagerins kasdienį alergiško žmogaus komfortą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!