Į Šilutę atvykusiam LR sveikatos apsaugos ministrui A. Dulkiui išsakytos problemos, pateikti pasiūlymai

2024-04-12
Susitikta su Šilutės ligoninės medikais.
Susitikta su Šilutės ligoninės medikais.
Balandžio 2 d. Šilutėje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. 

Pirmiausia vyko susitikimas Šilutės rajono savivaldybėje. Čia su rajono vadovais kalbėta apie Klaipėdos jūrininkų ligoninės psichiatrijos departamento Švėkšnoje problemas, dėl reabilitacijos paslaugų teikimo bei plėtros Šilutėje, pacientų pavėžėjimo ir kompensavimo būdo.

Svečias apsilankė Šilutės ligoninėje, kur atsakė į medikų užduotus klausimus, tai pat apžiūrėjo Vaikų ligų, Reanimacijos ir intensyvios terapijos, Priėmimo–skubios pagalbos, Slaugos ir Palaikomojo gydymo skyrius.

„Kiekvienam medikui reikia tam tikro pacientų skaičiaus, kiekvienam skyriui atitinkamos komandos. Šilutės ligoninė, bendradarbiaudama naujajame Savivaldybės sveikatos centre, perspektyvų turės tiek, kiek turės pacientų ir kiek turės jų pasitikėjimo. O skyriai turės atitikti tam tikrus kriterijus“, - pagrindinę žinutę išsakė ministras.

Jis taip pat kalbėjo apie Geriatrijos skyriaus Šilutės ligoninėje poreikį, atsižvelgiant į rajono demografinę situaciją; suteikiamų ambulatorinių bei dienos stacionaro paslaugų skaičiaus didinimą.

Į aktualius kolektyvui klausimus A. Dulkys atsakė ir Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro medikams. Kalbėta apie problemas šalies sveikatos apsaugos sistemoje, sveikatos priežiūros įstaigų finansavimo aktualijas.


Straipsnio komentarai

tam manau2024-04-16
Tokia logika prezidentas būdamas ekonomistu negali nei su pedagogais, nei su medikais, nei su policininkais susitikinėti, o tik lankytis bankuose arba pas buhalterius? Idiotizmas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
aš manau2024-04-13
rinkiminis triukas.Man nelabai aišku ,ką gali profesonalūs gydytojai kalbėti apie gydymą ,perspektyvas ir pasaulio naujoves gydymo srityje su ne tos srities specialistu,tai gal reikėjo jam susitikti tik su ekonomiste,vyr,finansininke ir vyr gydytoju ,o ne trukdyti profesonalus nuo svarbaus darbo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka