Neatidumo kaina – vairuotojai išgabenti į ligoninę

2024-04-12
Įvykio vieta. R. Žalgevičiaus nuotr.
Įvykio vieta. R. Žalgevičiaus nuotr.
Balandžio 3-osios vakarą Šilutėje susidūrė du automobiliai. Avarijos metu nukentėjo žmonės.

Nelaimė įvyko apie 17 valandą Žalgirio ir Birutės gatvių sankryžoje. 

Pirminiais duomenimis, į Žalgirio gatve važiavusį „Volkswagen Passat“ atsitrenkė iš šalutinio kelio išvažiavusi „Toyota“.

Ne gana to po smūgio „Volkswagen“ dar trenkėsi į medį. Įvykio metu apgadinti abu automobiliai ir nukentėjo jų vairuotojai. Abu vyrai išvežti į ligoninę.

Pirminiais policijos fiksuotais duomenimis, balandžio 3 d., apie 16 val. 27 min., Šilutėje, Žalgirio ir Birutės gatvių sankryžoje, automobilio TOYOTA COROLLA vairuotojas, gim. 1987 m., sukdamas iš šalutinio kelio į pagrindinį, nepraleido juo važiavusio automobilio VW PASSAT, kurį vairavo vyras, gim. 1983 m. VW vairuotojas pristatytas į gydymo įstaigą apžiūrai.

Surinkta medžiaga pagal LR baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d. (dėl avarijos, kurios metu galėjo būti sužeistas žmogus).

Tikslinamos įvykio aplinkybės, laukiama aiškesnių žinių, kokie yra šio susidūrimo padariniai, poveikis nukentėjusiojo sveikatai.


Straipsnio komentarai

Romas2024-04-16
Kam rūpi ta sankryža. Geriau toliau diskutuokime dėl žiedo į Jankaus gatvę ir kaip gražiau kelio ženklus įkomponuoti.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2024-04-13
Ne pirma toje sąnkryžoje avarija ,reikia saugumui iš Birutės gatvės kokį "gulintį policininką "(liaudiškai vadinama) įrengti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka