Siautėjo ne tik vėjai. Rusnėje liepsnos malšintos du kartus – nukentėjo vyras

2024-04-19
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 91 gaisro ir atliko 192 gelbėjimo darbus, iš jų 85 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies, automobilių ir pastatų nuvirtusių medžių. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, keturi buvo traumuoti.

Balandžio 14 d. paryčiais, 4 val. 15 min., Rusnėje, Nemuno gatvėje, bandant užkurti dujinę viryklę automobiliniame namelyje, pliūptelėjo liepsnos. Vyras nukentėjo nešdamas dujų balioną į lauką. Atvykę greitosios pagalbos medikai jį išvežė į ligoninę. Gaisro metu automobiliniame namelyje apdegė spintelė, apsilydė plastikinės lubos.

Po kelių valandų ugniagesiai vėl skubėjo į Rusnę. Apie 17 val. 11 min. gautas pranešimas, kad Skirvytėlės gatvėje liepsnoja pavėsinė bei individualus gyvenamasis namas.

Atvykus ugnies malšintojams, atvira liepsna degė medinė pavėsinė, ugnis buvo persimetusi į gyvenamojo namo medinę sieną.

Gaisro metu sudegė medinė pavėsinė, apdegė gyvenamojo namo su palėpe (stogas dvišlaitis, dengtas čerpėmis) medinės sienos dalis (40 m² plotas). Sudegė tarp namo ir pavėsinės esančio rūsio (3x4 m) medinės sienos.

Šis gaisras užklupo Valentiną ir Virgį Baužus, kuriuos daugelis pažįsta kaip žolininkus, kurie prekiauja žolelėmis ir Šilutės turguje.

Kaip paaiškėjo, sudegė vaistažolių ir edukacijų paruošimo namelis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!