Pagėgių policijos pareigūnų susitikimas su viešosios bibliotekos lankytojais

2015-04-01, Tauragės AVPK informacija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato darbuotojai organizavo susitikimus su miesto gyventojais, kurių metu kalbėjo apie daiktų žymėjimą ir kitą aktualią informaciją.

Šių metų kovo 17 ir 25 dienomis Pagėgių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rima Buinauskienė kartu su Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentėmis Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje susitiko su skaitytojais bei viešojo interneto naudotojais. Gyventojams pareigūnė kalbėjo apie daiktų žymėjimo naudą, specialiu markeriu pažymėjo bibliotekos lankytojų mobiliojo ryšio telefonus bei ant jų užklijavo lipdukus „Pažymėtas policijoje“.
Kovo 26 d. įvyko susitikimas su vyresnio amžiaus žmonėmis, kurio metu pareigūnė vedė paskaitą „Kurkime saugią aplinką drauge“. Gyventojams buvo pristatyta policijos veikla, nusikalstamumo aktualijos, kalbėta apie dažniausiai daromus pažeidimus, daiktų žymėjimo naudą, telefoninius sukčius ir apsisaugojimo būdus, kuriant saugių kaimynysčių grupes. Pareigūnė gyventojus ragino pastebėjus pažeidimus nelikti abejingiems ir apie juos informuoti policiją anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai tokius susitikimus organizuos ir ateityje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?