Žiūrovų laukia ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kasos

2024-04-29, KVMT inf.
Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Leono Garbačausko nuotrauka
Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Leono Garbačausko nuotrauka
Naujausias bei moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras jau atvėrė naujųjų rūmų bilietų kasą. Kviečiame atvykti ir bilietus bei kuponus nusipirkti jums patogiu metu.

„Bilietų kasą rasite toje pačioje vietoje, kurioje ji ir buvo iki renovacijos. Apsilankykite, perkantiems bilietų padovanosime ir naujausių teatro informacinių leidinių. Teatro kasoje galite įsigyti ir dovanų kuponus, kurie ypač svarbūs artėjant mamos dienai. Pradžiuginkite savo mylimiausią žmogų ypatinga dovana!“,- pasakoja KVMT Žiūrovų aptarnavimo ir pardavimų skyriaus vedėja Rūta Slovikienė.

Tie, kurie lankysis teatre pirmą kartą, bilietų kasos ieškokite adresu Danės g. 19, Klaipėda. Kasos darbo laikas: antradienį 10.30–18.30 val. (pietų pertrauka 14–15 val.); trečiadienį–šeštadienį 9.30–18.30 val. (pietų pertrauka 14–15 val.). Jei renginys vyksta sekmadienį, kasa atidaroma valandą prieš renginį.

Verta žinoti!

Populiariausiu  bilietų įsigijimu lieka teatro interneto svetainė, kur galima rasti spektaklius, jų datas, kainas ir įsigyti bilietus.

Kviečiame pasidomėti ir galimybe bilietus įsigyti pigiau. Teatras siūlo lanksčią ir socialiai atsakingą nuolaidų sistemą: 50 proc. nuolaida moksleiviams, besimokantiems pagal priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programas (išskyrus suaugusiųjų), aukštųjų mokyklų bei profesinio mokymo įstaigų dieninio skyriaus studentams bei jauniems žmonėms (nuo 14 iki 29 metų imtinai); 30 proc. nuolaida senjorams; 15 proc. nuolaida taikoma POLA kortelės turėtojui ir jį lydinčiam asmeniui; 100 proc. nuolaida judesio negalią turinčiam asmeniui, kuris naudojasi neįgaliojo vežimėliu, ir jį lydinčiam asmeniniam asistentui; 15 proc. nuolaida 15 ar didesnei žmonių grupei.

„Didžiausia nuolaida - likus valandai iki renginio pradžios ir pateikus galiojantį pažymėjimą - net 70 proc. taikoma švietimo įstaigų ir aukštųjų mokyklų scenos meno srities pedagogams, senjorams, dieninio skyriaus studentams, moksleiviams“,- akcentuoja KVMT Žiūrovų aptarnavimo ir pardavimų skyriaus vedėja Rūta Slovikienė bei kviečia aktyviai ja naudotis.

Prašome atkreipti dėmesį: nuolaidos netaikomos premjeroms, Naujųjų metų vakarui, proginiams, Klaipėdos festivalio, kitiems nerepertuariniams ir ne teatro organizuojamiems renginiams; nuolaidos nesumuojamos.

Šypsenos palydėti atsakymai

Po trečiojo skambučio žiūrovai į sales neįleidžiami dėl saugumo, pagarbos atlikėjams ir kitiems žiūrovams. Vėluojantiems siūlome sulaukti pertraukos. Atsispausdinti bilietus ant popieriaus nėra būtina, juos parodyti galite ir savo mobiliajame telefone. Saugokime gamtą!

Atvykus į teatrą Jus su šypsena pasitiks žiūrovus aptarnaujantis personalas, kuris atsakys į visus Jums kylančius klausimus ne tik lietuviškai, bet ir keletu kitų kalbų. Žiūrovus aptarnaujantis personalas yra kvalifikuotas teikti pirmąją pagalbą, tad teatre galite jaustis saugūs. Renginio programėles galėsite įsigyti teatro fojė. Jei norite artistus apdovanoti gėlėmis, prašome jas palikti darbuotojams, jie jas įteiks scenoje, pasibaigus spektakliui arba renginiui.

Jausis patogiai visi

Jei lankytojas turi regos sutrikimų, jis gali pasinaudoti teatre įdiegta Right-hear programėle. Parsisiuntę ją į savo mobilųjį įrenginį, asmenys su regos sutrikimais galės lengviau orientuotis teatre. Jei turite klausos negalią, prie kasos galėsite pasirinkti funkciją, kuri leis su kasininku bendrauti gestų kalba. Žiūrovams, patiriantiems sunkumų lipti laiptais, esant galimybei rekomenduojame rinktis vietas šiuose sektoriuose: salės Jūra parteryje – 1, 13, 14 eilėse, salės Marios – 1, 2 eilėse. Įsigijus bilietą su 100 proc. nuolaida asmenims su negalia vežimėliuose, dėl lydinčių asmenų prašome susisiekti el. paštu rinkodara@kvmt.lt.

Rekomenduojame

Ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius renginius neįleidžiami. Jų maloniai lauksime renginiuose vaikams ir visai šeimai. Vaikai iki 6 metų į renginius, skirtus vaikams ir visai šeimai, įleidžiami nemokamai, jei neužima papildomos sėdėjimo vietos. Renginių metu draudžiama filmuoti ir fotografuoti be atskiro teatro administracijos sutikimo. Įamžinti savo buvimą nuostabioje teatro aplinkoje kviečiame iki arba po renginio.


Straipsnio komentarai

Robertas2024-05-03
dar neteko apsilankyti Komentaras patinka Komentaras nepatinka