Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 2 d.

2015-04-01, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Pavasario lietus
Fotolia nuotr. / Pavasario lietus

Labą rytą! Skaitome žvaigždžių žemėlapį...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite šį tą atlikti, kad įsitvirtintumėte ar užsidirbtumėte. Kai jums tai pavyks, jūsų apetitas ne mažės, o didės. Tikėsitės daug, o ne mažiau ir gausite, nors jums vis bus per maža. Nesustokite pusiaukelėje – mėgaukitės jums suteiktomis privilegijomis, savimi neabejodami ir nejausdami savo galimybių ribų. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums pavyks ir džiuginti, ir šildyti kitus savo buvimu, poelgiais ar dėmesiu. Žinosite, kad galite kitiems duoti daug ir nieko negailėsite, nes kuo daugiau išdalinsite – tuo daugiau įgysite. Su šeima susijusių sprendimų sėkmė iš karto nebus akivaizdžiai matoma. Jums visiems palankios aplinkybės kol kas bus tik jaučiamos ar numatomos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Geriausi rezultatai šiandien jums bus garantuoti tada, kai jūs nesieksite būti pastebėti ar pagirti už savo nuopelnus. Darykite tai, kas jūsų valioje ir tai, ką sugebate geriausiai, turėdami galvoje, kad konkretūs veiksmai vertinami labiausiai. Beje, diena žada lengvus susitarimus komandoje, daug kontaktų, kurie užtikrins teigiamas pasekmes.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums bus gera leisti laiką tarp draugų, kolegų ar bendraminčių. Lengva bus visus juos pradžiuginti ir patiems pasijusti naudingiems. Beje, tam bus reikalinga atlikti kai ką apčiuopiamo. O aktyviai naudodami savo gabumus, pagerinsite savo profesinį įvaizdį ir padėsite tvirtesnius pamatus finansiniam klestėjimui. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Darbas jus šiandien džiugins ir visaip stengsitės pamaloninti tuos, su kuriais ir dėl kurių dirbate. Čia būsite ne tik malonūs ir kūrybiški, bet ir randantys praktines priemones bei gebantys tinkamai tvarkytis su finansais. Pasitikėdami savimi, būsite nepralenkiami mokymosi įstaigoje ar bendraudami su užsieniečiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums bus lengva ne tik patraukti aplinkinių dėmesį savo poelgiais ir darbais, bet ir juos savo pusėn be didelių pastangų palenkti. Tiesiog leiskite sau manyti, kad jūs viską žinote geriau ir niekas neišdrįs jumis suabejoti. O jei bus priežasčių kam nors pasitarnauti, atlikite tai nesvarstydami, reikalinga jums tai ar ne.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors pasaulis, į kurį šiandien pateksite, jums nebus pritaikytas, jūs nesunkiai jame rasite savo vietą. Gal ji nebus geriausiai matomoje pozicijoje, tačiau dėl to jums bus nė motais. Viskas labai paprasta: būsite labiau susitelkę į kitus ir pastangas juos pradžiuginti nei kad pamaloninti save. O kai jiems geriau, tai ir jūsų veide šypsena negęsta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite rūpestingi draugai ir kolegos, kurie geba vertinti kitų žmonių pastangas ir gerąsias savybes. Be to, jums bus negailima konkrečių priemonių, kurios padeda gerai atlikti kasdienes užduotis ir palaiminimo iš užimančiųjų aukštesnes pozicijas. O tai jus įkvėps ir žadins entuziazmą, kuris kvies darbuotis dar efektyviau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Darbo vietoje ar namuose jums bus svarbu sukurti jaukią ir geranorišką atmosferą. O kai šią misiją įvykdysite, būtinai sieksite, kad kiekvienas jūsų ir kolegų veiksmas būtų naudingas. Taip viskuo besirūpindami, nepamirškite pasidžiaugti. Ore tvyros geranoriški ketinimai, o jūsų galimybių kartelė pakils gerokai aukščiau. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Optimizmo nestokosite ir mažuose, ir dideliuose dalykuose. Kaip ir gebėjimo priimti apgalvotus ir toli žvelgiančius sprendimus. Nepraleiskite progos ne tik parodyti, kokie rimti ir atsakingi esate, bet ir kokie žavūs ir besidžiaugiantys mokate būti. Saviraiškai geriausia dirva jums bus paruošta namuose, kuriuose netrūks norinčių jus palaikyti ir paskatinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būkite atviri viskam, ką jums siūlys ši diena. O ji tikrai bus dosni. Svarbu, kiek jūs tame jos dosnume pamatysite gėrio sau ir kiek iš šio gėrybių krepšio norėsite sau pasilikti. Didžioji dalis jūsų interesų bus susiję su šeima ir tais, kurie šalia. Jei iki šiol kažkas stigo norint su vienu iš jų susitarti, pabandykite tai dar kartą. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Entuziazmo šiandien nestokosite, jei žinosite, ko siekiate. O sieksite turbūt labai konkrečių dalykų. Tam pravers ir jūsų gebėjimas rasti tinkamus žodžius, ir sėkmingos pastangos sužavėti tuos, kurie jums svarbūs, ir susitelkimas į savo profesinius tikslus, nepaisant įvairiausių galimų dienos dirgiklių. Gal ir iš jų gali būti jums kokia nors nauda?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?