Baigtas įgyvendinti apšvietimo modernizavimo projektas

2024-05-03
Vyturių g., Švėkšna. Autorių nuotr.
Vyturių g., Švėkšna. Autorių nuotr.
Šilutės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad baigtas įgyvendinti projektas „Šilutės rajono savivaldybės seniūnijų apšvietimo modernizavimas“, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė. Finansavimo šaltinis – 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų ir Šilutės rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Projektu buvo siekiama padidinti Šilutės rajono savivaldybės seniūnijų gyvenviečių gatvių apšvietimo sistemos energetinį efektyvumą ir užtikrinti kokybišką gatvių apšvietimą.

Uždaviniai – atnaujinti Šilutės rajono gyvenviečių gatvių apšvietimo infrastruktūrą, diegiant modernias ir efektyvias apšvietimo bei valdymo priemones.

Projekto įgyvendinimo metu Šilutės, Rusnės, Kintų, Saugų, Švėkšnos, Juknaičių, Žemaičių Naumiesčio, Vainuto, Usėnų, Katyčių ir Gardamo seniūnijų gyvenviečių gatvėse buvo įrengti 881 šviestuvai, pastatytos 569 atramos, 3 valdymo spintas, nutiesta 14,060 km elektros linijų.

Švėkšnos seniūnijoje - 43 šviestuvai ir 70 lempų. Švėkšnos miestelyje apšvietimas atnaujintas Stanevičiaus, Žemaitės, Vyturių, Knygnešių, Lauko, Brailio, Pievų, Vilkėno, Žalgirio, Gedminaičių gatvėse. Inkakliuose - Ašvos ir Pocių gatvėse.

Viso projekto vertė: 923 345,31 Eur: iš jų Europos Sąjungos lėšos 461 684,65 Eur, savivaldybės biudžeto lėšos 461 684,66 Eur.

Ar bus apšvietimas įrengtas ir kitose gatvėse?

Nors gatvėse atsirado nauji modernūs šviestuvai, vis tik dar liko vietų kur stūkso seni apšvietimo įrenginiai, o kai kur gatvės apskritai vis dar skendi tamsoje...      

​Kaip mus informavo Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis, su savivaldybės specialistais buvo apžiūrėta situacija vietoje dėl tolimesnių darbų ir apspręsti būtiniausi darbai. Tarp jų yra ir Knygnešių bei Užlaukio g. tolimesnis apšvietimo įrengimas. Daugiau nei prieš dvejus metus šiose gatvėse buvo panaikinta oro linija ir neliko gatvės apšvietimo. Tik atlikus darbus Knygnešių g., bus galima užmaitinti Užlaukio g. 

Sveksnosnaujienos.lt


Straipsnio komentarai

???2024-05-06
Įdomu ,kur buvo atnaujintas apšvietimas Ž. Naumiesčio sen. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rimas2024-05-06
gražėja ir modernėja ta šaunioji Švėkšna! Komentaras patinka Komentaras nepatinka