Siekia tapti bendruomenės dalimi

2024-05-03
Vaikai su malonumu apžiūrėjo mašiną. „Šilokarčemos“ nuotr.
Vaikai su malonumu apžiūrėjo mašiną. „Šilokarčemos“ nuotr.
Jau daugelis pastebėjo, kad Šilutėje tvarka rūpinasi UAB „Raguvilė“. Pastebėta ir tai, kad šis kolektyvas nori ne tik gražinti miestą, bet ir įsilieti į bendruomenės gyvenimą. Akivaizdu, kad jiems tai sekasi puikiai.

Klausimų netrūko

Bendrovė ne tik paremia įvairias iniciatyvas, bet ir patys jos nariai dalyvauja įvairiuose projektuose.

Atšilus orams, komandos narys V. Pilibaitis vedė išskirtinę edukaciją lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniams. Vyras vaikams pristatė itin daug susidomėjimo sulaukusią techniką – „Azūra MC210“, mašiną, naudojamą gatvėms ir šaligatviams šluoti.

V. Pilibaitis pasakojo, kad su minėta transporto priemone galima ne tik važiuoti, bet ji atlieka ir didelį darbą - renka visą purvą nuo šaligatvių ir gatvių. Pašnekovas priminė, kad mašina turi du hidraulinius variklius ir atlieka dešimties žmonių darbą. Taigi, taip mieste greičiau surenkamos įvairios šiukšlės.

Vaikai su smalsumu apžiūrėjo mašiną. Netrūko ir klausimų edukacijos vadovui. Ne vienas berniukas neslėpė, kad labai norėtų pavairuoti tokią transporto priemonę. Mergaitės ne tik šypsojosi ir klausė, bet uždavė ir daug klausimų. Tarp jų taip pat buvo ir tokių, kurios ateityje norėtų pavairuoti šią mašiną.

Džiaugiasi kolektyvu

Po įdomios pamokos UAB „Rugavilė“ pasiekė ugdymo įstaigos direktorės Danguolės Razantienės padėka. Ji džiaugėsi, jog mažieji šilutiškiai turėjo galimybę susipažinti su vairuotojo profesija, darbo įranga, kad buvo atsakyta į vaikų klausimus. Vadovė teigė, kad edukacija vaikams labai patiko, jie patyrė daug gerų emocijų, įgijo naujų žinių.

UAB „Raguvilė“ Šilutės padalinio vadovė Regina Zavjalova teigė, kad jai džiaugsmas,  jog padalinyje dirba žmonės, kurie mielai bendrauja ir su mažaisiais šilutiškiais.

„Mes norime ne tik rūpinti tvarka. Mūsų komanda nori bendrauti su bendruomene. Ir norime ne tik bendrauti, bet ir tapti jos dalimi“, - tvirtino pašnekovė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!