Pagėgiuose žmonės liko apgauti?

2024-05-13
Nusidriekė eilė pagėgiškių, laukiančių parduotuvės atidarymo.
Nusidriekė eilė pagėgiškių, laukiančių parduotuvės atidarymo.
Gegužės 3-ąją pagėgiškiai socialiniame Facebook teigė, kad į jų savivaldybę atkeliavęs prekybos tinklas „Pepco“ juos tiesiog apgavo.

Penktadienį į parduotuvės „Pepco“ atidarymą atskubėjo būrys žmonių iš įvairių Pagėgių krašto vietelių. Tačiau taip ir nesulaukė jos atidarymo.

„Tik Pagėgiuose šitaip gali būti“, - piktinosi Irena.

„O kada bus atidaryta? Gerai, kad aš nevažiavau“, - klausė ir džiūgavo Janina.

Pasak Daivos, parduotuvės kolektyvas – juokdariai, apgavę liaudį. Į šį pasakymą sureagavo Valė: „Jau tikrai gėda, žmonės aukojo laiką, ir še tau šnipštas. Nebuvau, kad ir bus, neisiu“.

Ne vienas „Šilokarčemai“ pasakojo, kad tądien specialiai iš kaimo į pačius Pagėgius žmonės atvyko ir buvo labai nusivylę: „Kaip taip? Pranešė, kad atidarys ir neatidarė. Lauki eilėje. Sužinai, kad neatidarys. Tik mūsų gerovės savivaldybėje taip gali būti“.

Kas nutiko išties?

Pats tinklas skelbė, kad Pagėgiuose didysis atidarymas vyks gegužės 2 d., 9 val., Vilniaus g. 28 A. Tačiau jis neįvyko. O kodėl, viešos informacijos nepateikė.

Pagėgiškiams buvo pasakyta, kad neva parduotuvė neatsidarė dėl techninių kliūčių, nes neva neatsidarė durys. Keisčiausia tai, kad jos neatsidarė dar ir pirmadienį, o ir atnaujintos informacijos apie naujos parduotuvės atidarymą dar nėra paskelbta.

Sklinda ir gandai, kad parduotuvė neatsidarė dėl to, kad dėl finansinių aferų sulaikytas milijonieriumi prisistatantis Ignas Jomantas patalpas pardavė prieš tris dienas iki jo sulaikymo ir dabar tam tikros institucijos peržiūri sudarytas sutartis.

„Šilokarčemai“ nepavyko susisiekti su šio tinklo atstovu spaudai. Jei bus paaiškinta, kodėl taip įvyko, būtinai informuosime.


Straipsnio komentarai

Pilietis Benui2024-05-17
Tai tau tik taip atrodo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Benas piliečiui2024-05-17
Kažkaip atrodo jog tik tu čia vienintelis verkiantis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pilietis Benui2024-05-15
Tokios minios turėtų būti rinkimu ryta ,prieš atidarant rinkimines apygardas. Dabar atrodo kaip sovietmetį kai būdavo eilės prie parduotuvių, kai atveždavo kaulu .Sovietmetis dar giliai glūdi, tū stovinčiu eilėje ir tų verkiančiu internetinėje erdvėje, pasąmonėje Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pilietis2024-05-15
Ar plikais užpakaliais vaikštot ,kad ten veržiatės? Niekas jūsu nepagavo tikrino jūsu kvailumo lygi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Benas2024-05-15
tai kaip neapgavo? Jeigu buvo skelbtas atidarymas ir jo nebuvo, tai vadinasi apgavo žmones. O kad minia žmonių tai nieko keista, nes nauja vieta, nauja parduotuvė plačiai žinoma. Aišku jog eis žmonės pasidairyti. O čia tiesiog veltui pastovėjo ir į uždarytas duris pažiūrėjo. Taip nesidaro, ponai verslininkai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
klausimėlis2024-05-14
Kame čia apgavystė? Ką reikia veikti miniai darbo metu?
Patys save apsigavo dėl klientų praradimo...nuvylė juos, palikdami be dykų vaišių.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka