Už beveik 700 tūkst. eurų parduotas „Šilutės polderių“ akcijų paketas

2024-05-10
UAB „Šilutės polderiai“ nuotr.
UAB „Šilutės polderiai“ nuotr.
Turto bankas viešojo aukciono metu už beveik 700 tūkst. eurų pardavė uždarosios akcinės bendrovės „Šilutės polderiai“ 81,02 proc. akcijų paketą.

Sandoris bus laikomas baigtu, kuomet jam pritars Privatizavimo komisija ir už akcijas bus pervesta visa suma. 81,02  proc. paketą sudaro 1 968 344 akcijų. Gautos lėšos už privatizuotos įmonės akcijų pardavimą bus pervedamos į šalies biudžetą.

Bendrovės UAB „Šilutės polderiai“ veiklos kryptis – polderių sistemų aptarnavimas, kelių, pėsčiųjų takų, siurblinių, sausinamojo tinklo ir kitų hidrotechninių įrenginių priežiūra, remontas bei rekonstrukcija, kiti statybos rangos darbai. Bendrovė yra įsikūrusi Aukštumalės g. 5, Šilutėje.

Turto bankas viešuose aukcionuose  praėjusiais metais pardavė nekilnojamojo turto už 60 mln. eurų – daugiausia per visą įmonės veiklos istoriją.

Praėjusiais metais iš 60 mln. eurų pardavimų pajamų 14,7 mln. eurų pervesta į valstybės ir savivaldybių biudžetą, o likusi suma – 42,8 mln. eurų – paskirstyta Turto banko vykdomiems pastatų atnaujinimo projektams.


Straipsnio komentarai

jj2024-05-13
Nuo kada Šilutės polderiai yra Rusnės uostelis, kuris nuotraukoje matosi... Komentaras patinka Komentaras nepatinka