Prezidentas ordino medaliu apdovanojo dvi Šilutės krašto mamas

2024-05-15
Nusipelniusias mamas apdovanojo Prezidentas G. Nausėda.
Nusipelniusias mamas apdovanojo Prezidentas G. Nausėda.
Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 45 mamas ir globėjas.

Šalies vadovas padėkojo susirinkusioms mamoms už nuolatinę paramą, paguodą, pagarbą ir kantrybę, už gerus ir išmintingus žodžius vaikams ir globotiniams, jiems suteiktą saugumo jausmą, savo pavyzdžiu įdiegtas vertybes.

„Atiduodamos labai daug, kartais rizikuodamos visu savo gyvenimu, mamos kartu įgauna milžinišką galią – auginti ir ginti savo vaikus, padėti tvirtus pagrindus jų kelyje. Net ir nebūdamos šalia, mamos turi galią globoti, saugoti savo vaikus visą gyvenimą. Taip galinga mamos meilė, jos rūpinimasis savo vaikais, įkvepiantis pavyzdys keičia ne tik konkrečios šeimos, bet neretai – ir visos valstybės ateitį“, – savo kalboje sakė prezidentas. Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė pabrėžė, kad mamos ir globėjos yra amžinosios išminties ir vertybių saugotojos.

„Tegul mano sveikinimo žodžiai pasiekia tas Mamas, kurių vaikai ir anūkai yra toli nuo namų ir negali Jūsų apkabinti. Kviečiu Jus ateiti į Prezidento rūmų sodą, prisėsti ant suolelio prie obels, skirtos kiekvienai Lietuvos Mamai ir Tėvynei, visoms negrįžusioms iš tolimojo Sibiro moterims – mamoms ir sesėms tremtinėms“, – kreipdamasi į motinas ir globėjas sakė pirmoji šalies ponia.

Prezidento ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu šiemet apdovanotos net dvi daugiavaikės mamos iš Šilutės krašto. Tai Danguolė Mickevičienė iš Sugintų, užauginusi 12 vaikų, ir Marytė Sudeikienė iš Minijos kaimo, 10 vaikų mama.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!