LASS Tauragės rajono ir Pagėgių filialas kviečia prie bendruomenės prisijungti žmones, turinčius regos sutrikimų

2024-05-15

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Tauragės rajono ir Pagėgių filialas kviečia visus žmones, turinčius regos sutrikimų, prisijungti prie savo bendruomenės ir gauti reikiamą socialinę pagalbą, paramą bei palaikymą. Filialas yra viešosios įstaigos LASS pietvakarių centras padalinys, besirūpinantis žmonių su regos negalia savarankiškumu bei jų interesų atstovavimu visuomenėje ir valstybės institucijose. Filialo nariams, gyvenantiems tiek Tauragės rajono, tiek Pagėgių savivaldybės teritorijoje, teikiamos įvairios socialinės paslaugos, organizuojama kultūrinė veikla bei rengiami laisvalaikio, sveikatingumo užsiėmimai, dažnai organizuojamos bendros šventės ir susibūrimai. Filialas įsikūręs Tauragėje, žmonėms iš Pagėgių atvykti į veiklas organizuojamas transportas. 

Ypatingas dėmesys skiriamas individualiam tinkamų paslaugų teikimui, švietimui ir reabilitacijai, taip siekiant žymiai prisidėti prie neregių ir silpnaregių lygių teisių ir galimybių užtikrinimo.

LASS Tauragės rajono ir Pagėgių filiale nepamirštama meninė saviraiška ir užimtumas. Įstaigoje veikia muzikos ansamblis „Dainos vedami“ (vadovas Darius Gricius). Čia filialo nariai susirenka padainuoti, neretai savo dainas atlieka dalyvaudami įvairiuose renginiuose. Filiale taip pat vyksta darbinių įgūdžių ugdymo veiklos (vadovė Viktorija Merkelienė). Neregių ir silpnaregių rankomis pagaminti dirbiniai vėliau parduodami mugėse bei internetinėje parduotuvėje https://parduotuve.neregiai.lt/.

Dėl daugiau informacijos prašome kreiptis šiais kontaktais.

Filialo pirmininkas Nerijus Bardzilauskas, mob. 0 614 57 356, el. p. barnerijus@gmail.com

Socialines paslaugas tekia Viktorija Merkelienė, mob. 0 677 31 738, el. p. taurage@lass.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!