Ne tik aptartos smurto artimoje aplinkoje problemos

2024-06-05
Susitikimo akimirka.
Susitikimo akimirka.
Tęsiant susitikimus, 2024 metų gegužės 29 d. Pagėgių savivaldybės Stoniškių seniūnijoje vyko susitikimas su vietos bendruomene smurto tema.

Susitikime dalyvavo ir informacija dalinosi Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro direktorė Nijolė Meilutienė bei Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Kurelaitienė.

Susitikimo metu buvo aptartos smurto artimoje aplinkoje problemos, dalintasi patirtimi ir pristatyti prevencijos bei pagalbos būdai. Pagrindiniai renginio tikslai buvo informuoti bendruomenę apie smurto formas, išmokyti atpažinti pirmuosius smurto požymius ir skatinti aktyvų dalyvavimą kovojant su šia problema.

Teisėsaugos atstovai kalbėjo apie taikomą smurto orderį smurtautojams. Jie pabrėžė, kad smurtas gali pasiekti bet kurį asmenį, tačiau ši problema dažnai yra nematoma, pateisinama ar neigiama. Renginyje buvo aptarta, kaip atpažinti smurtą ir kaip bendradarbiaujant padėti aukai.


Straipsnio komentarai

aš manau2024-06-05
mažiau tų dirbtinų prevensinių priemonių ,už kurias švaistomos lėšos beprasmiai,bet daugiau žmonėms duokite,kaip sakoma duonos ir kultūros,arba išvertus į liaudies supratimą,tai darbo ,kuris būtų atlyginamas ,už kurį galėtų žmonės gyventiir vaikus išleist į mokyklas ir mokslus,vaikams nemokamus meno ir sporto būrelius ,ir aišku kultūrinių renginių vietinių -chorai,ansambliukai ,kokios agitmeninės brigados ir pan ,nes žmogus pažiūrėjęs teatrą ar koncertą tikrai pasidaro geresnis,jam šviesiau gyventi ir ne būtina tuos bilietus taip brangiai ,kai atvažiuoja "ale žvaigždės",kurios rodo pavyzdį po kelis kart išsiskyrusios ir t.t,bet viena bendruomenė,važiuoja pas kitą ir gražiai su liausies dainomis ir šokiais gyvena gražiai ir linksmai ir lyg vidinis įsipareigojimas būtųm,kad "nepasikiaulintų' o tos prevencinės priemonės nieko gero neduoda ,juk matom.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka