„Šilutės" krepšinio komandoje lieka dauguma praėjusio sezono žaidėjų

2014-09-16, Indrė VAITKUVIENĖ
Akimirka iš praėjusio sezono rungtynių.
Akimirka iš praėjusio sezono rungtynių.

„Šilutė" išsaugojo Deividą Pukį ir į komados sudėtį pakvietė Paulių Semašką bei Kostą Jonušką“, - apie naujo sezono startą pasakojo komados vadovybė.
 
Auksinės kartos žaidėjas, 22 metų, 196 cm ūgio D. Pukis praėjusio čempionato metu, atstovaudamas „Šilutės" komandą sužaidė 36 rungtynes, kurių metu vidutiniškai įmesdavo 7,8 taško, atkovodavo 4,1 atšokusio kamuolio, atlikdavo 1,2 rezultatyvaus perdavimo, o jo naudingumo balas siekė 5,4. Prisiminkime, kad drauge su Jono Valančiūno vedama jaunimo rinktine Deividas tapo Europos (2008, 2010, 2012 metais) ir pasaulio čempionu (2011 metais)!
 
Įžaidėjas – Paulius Semaška
 
Iš „Vilniaus - MRU" komandos į „Šilutę" persikėlė LKL patirties turintis 21 metų, 184 ūgio įžaidėjas – Paulius Semaška. Šis žaidėjas 2009 metais su Lietuvos jaunučių rinktine (iki 16 metų) iškovojo sidabro medalius. Komandoje naujokas praėjusiame sezone per 34 NKL sužaistas rungtynes į varžovų krepšį metė po 6,9 taško ir atkovojo po 1,9 kamuolio. 2,6 karto rezultatyviai asistavo komandos draugams.
 
Sutartis su pamario komanda pratęsė Evaldas Šaulys, Edgaras Sosnovskis, Eivydas Mološčiakas ir Vytautas Kamerūnas. Galiojantį kontraktą su įstaiga turi ir aukštaūgis Nerijus Anglickis. Lengvo krašto puolėjo pozicijoje žaidžiantis E.  Šaulys komandą atstovaus ir „Šilutės" marškinėlius vilkės jau ketvirtą sezoną iš eilės. Praėjusiame sezone šis 21 metų krepšininkas buvo vienas komandos lyderių.
 
Daugiausiai dvigubų dublių 2013/2014 metų sezone rinkęs E. Sosnovskis pelnė vidutiniškai 9,3 taško ir atkovojo 8,3 kamuolio per rungtynes. 23 metų krepšininkas per 34 sužaistas rungtynes dvigubą dublį surinko net 10 kartų.
 
Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis Eivydas Mološčiakas į varžovų krepšį praėjusiame sezone metė vidutiniškai po 12,9 taško. 21 metų, 185 cm ūgio gynėjas rinko po 10,6 naudingumo balo per rungtynes.
 
Antroje sezono pusėje prie „Šilutės" prisijungęs 25 metų, 178 cm ūgio įžaidėjas V. Kamerūnas komandos sirgalius džiugino 5,9 taško, 1,6 atkovoto kamuolio ir 2,3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes vidurkiais.
 
Nerijus Anglickis – 23 metų, 214 cm ūgio buvo daugiausiai praėjusiame sezone blokavęs krepšininkas. Per mačą aukštaūgis pelnė 7,5 taško, atkovojo 4,7 kamuolio ir „pūtė" po 0,7 varžovo metimo.
 
Už komandos vairo sėdi ir į naujo sezono pergales pasiryžęs vesti treneris Arvydas Straupis.
 
Šiuo metu komanda aktyviai treniruojasi bei žaidžia priešsezonines draugiškas rungtynes.

Tvirtame kūne – geras krepšininkas. Sporto stovykla.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?