UAB „Mano būstas Vakarai“ įrengė išskirtinę krepšinio aikštelę

2024-06-12

Ir toliau prie gražesnio ir saugesnio Šilutės miesto aplinkos kūrimo prisideda UAB „Mano būstas vakarai“. Šį kartą šios bendrovės dėka Laisvės alėjoje turime išskirtinę krepšinio aikštelę, kokios mūsų rajone iki šiol dar nebuvo.

Iniciatyva itin reikalinga

VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius paaiškino, kad aikštelė yra padengta guminio pagrindo sportine danga. Tokia danga yra padengti ir miesto stadiono bėgimo takai.

„Galiu tik pasidžiaugti, kad bendruomenėje atsiranda saugesnė aktyvaus poilsio zona, kuri yra ir saugi. Artimiausiu metu dėsiu pastangas, kad tokia danga atsirastų ir miesto centre esančioje krepšinio aikštelėje. Šilutėje krepšinis pagal Sporto strategiją, pagal visus kriterijus, apklausas yra sporto šaka numeris vienas. Džiaugiamės, kad atsiranda privatus verslas su tokiomis iniciatyvomis. Kad tik daugiau tokių erdvių būtų“, - teigė D. Gricevičius.

Pašnekovas pabrėžė, kad tokios iniciatyvos šiandien itin reikalingos, mat ypač jaunimas linkęs leisti laiką prie kompiuterių ir pan., mažai juda, daug turinčių nutukimo problemų.

Be to, aktyvus judėjimas, skatinimas tai daryti jaunus žmones prisideda prie kovos su įvairiais žalingais įpročiais.

D. Gricevičius priminė, kad bendrovė ne tik rūpinasi erdvių tvarkymu, bet ir yra viena iš Šilutės vyrų komandos rėmėjų.

Svarbu - užimtumas

Bendrovės atliktais darbais džiaugėsi ir Šilutės krepšinio vadybininkas Kęstutis Mačijauskas.

„Ši nauja krepšinio aikštelės danga yra labai gera. Ji nelaiko vandens. Todėl ant jos niekada nebūna pelkių. Be to, svarbiausia, ji yra saugi. Jei vaikas nukrenta, jis nesusižeidžia. Pastebėjau, kad vasaros sezonu vis daugiau vaikų būna aikštelėse. Todėl reikia sudaryti galimybes jiems sportuoti. „Mano būstas Vakarai“ žengė didelį žingsnį ir savivaldybei parodė, kad reikia sutvarkyti aikšteles ir taip sukurti erdves žmonėms judėti. Vaikams labai svarbus užimtumas ir sveikos gyvensenos skatinimas“, - sakė K. Mačijauskas.

Apie šią sutvarkytą aikštelę kalbėjome ir su minėtos bendrovės direktoriumi Simonu Krūminiu.

Vienintelė tokia aikštelė rajone

„Aikštelė sutvarkyta gegužės mėnesį. Pernai buvome pakeitę krepšinio lankus, lentas. Šiemet sutvarkėme dangą. Ji tapo daug saugesnė, nes sutvarkyta pagal naujus standartus“, - kalbėjo direktorius.

Jo duomenimis, dabar ši aikštelė yra tokia vienintelė Šilutės krašte.

„Jei bus galimybė, atsiras tokių ir daugiau. Stengiamės prisidėti prie savo krašto gražinimo. Stengiamės tvarkyti ne tik krepšinio, bet ir vaikų žaidimo aikšteles. Norime būti bendruomeniški. Esame šilutiškiai. Turime prisidėti prie krašto gražinimo, saugesnės aplinkos kūrimo. Tikimės, kad atnaujintose aikštelėse atsiskleis, bus pastebėti talentingi vaikai ir taps garsiais sportininkais“, -  dėstė UAB „Mano būstas Vakarai“ vadovas S. Krūminis.


Straipsnio komentarai

Benas2024-06-14
Tik pasidžiaugti reikia jog vaikai gali ant saugios dangos žaisti, o ne rankas bei kojas laužytis ant kieto betono. Vaikai tikrai svarbiau! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Virgis2024-06-13
Mokesciai jau paaugo. Teritorijos prieziura pabarango virs 2 euru, laiptines valymas-apie 1.5 euro! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pagyrunai,2024-06-13
kokias lesas jus uzdirbat ? Esat gryni islaikytiniai, parazituojantys is mokesciu. Lupikaujat issijuose ir svaistot pinigus savireklamai. Zuvienes, krepsinis ir visokie kitokie "atrakcionai" yra finansuojami biudzeto islaidomis ir nereikia mumus kabinti makaronu. Pasirupinkit kiaurais daugiabuciu stogais.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Būsto klientas2024-06-12
Mokesčiai augs. Komentaras patinka Komentaras nepatinka