Praūžė žoliapjovių traktoriukų varžybos Būbliškėje

2024-06-14

Praėjusį šeštadienį Būbliškės kaime įvyko įspūdingas renginys, pritraukęs didelį būrį dalyvių ir žiūrovų – žoliapjovių traktoriukų varžybos. Šis netradicinis renginys pritraukė daugiau nei 20 dalyvių ir beveik pusę tūkstančio žiūrovų, kurie susirinko palaikyti savo favoritų ir mėgautis įvairiomis pramogomis.

Įnirtingos dalyvių kovos ir didžiulis būrys žiūrovų

Varžybose dalyvavo keturios grupės: vyrų, moterų, vaikų ir profesionalų. Kiekviena grupė demonstravo savo įgūdžius valdyti žoliapjoves traktoriukus, kovodama dėl pirmųjų vietų ir puikių prizų. 

Renginys pritraukė beveik 500 žiūrovų, kurie aktyviai palaikė dalyvius ir džiaugėsi šventine atmosfera. Būbliškės kaimo bendruomenė, vadovaujama Kęsto Komskio, pasirūpino visais šventės dalyviais. Žiūrovai mėgavosi ne tik įspūdingomis varžybomis, bet ir muzikine programa, vaikai - nemokamais batutais, vyko mugė bei kitos pramogos.

Linksmino „Karčema“ ir Gintarė Karaliūnaitė

Po įtemptų varžybų žiūrovų laukė muzikinės pramogos. Koncertavo Šilutės kantri muzikos grupė „Karčema“, stebinusi savo profesionalumu ir tradicine muzika. Be to, pasirodė žinoma atlikėja Gintarė Karaliūnaitė.

Vynmedžių sodinimo edukacija

Šventė prasidėjo ne tik varžybomis, bet ir prasminga edukacine veikla. Renginio pradžioje vyko vynmedžių sodinimo edukacija, kurioje dalyviai ir žiūrovai turėjo galimybę išmokti apie vynmedžių auginimą ir priežiūrą. Iš viso buvo pasodinta 400 vynmedžių, simbolizuojančių bendruomenės augimą ir klestėjimą. Bendruomenės pirmininkas K. Komskis teigė, kad po kelių metų šventės dalyviai galės mėgautis ir čia pagamintu vynu.

Nugalėtojams - solidūs prizai

Varžybų dalyviai kovojo ne tik dėl garbės, bet ir dėl vertingų prizų. Pirmosios vietos laimėtojai buvo apdovanoti akumuliatorinėmis žoliapjovėmis, kurios tapo puikiu atlygiu už jų pastangas ir meistriškumą. Antrosios vietos laimėtojams buvo įteikti trimeriai, o štai trečiąsias vietas užėmę dalyviai gavo sukynes.

Bendruomenės dvasia

Šventė Būbliškėje tapo puikiu pavyzdžiu, kaip bendruomenė gali susitelkti ir organizuoti renginius, kurie ne tik pritraukia vietos gyventojus, bet skatina ir kitų kraštų žmones aplankyti šį kaimą.

Šis renginys neabejotinai taps tradicija, o kitais metais žoliapjovių traktoriukų varžybos Būbliškėje lauks dar daugiau dalyvių ir žiūrovų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!