Jau šį sekmadienį Klaipėdos futbolo mokykla sieks rekordo!

2024-06-13, Organizatorių informacija spaudai

Klaipėdos futbolo mokykla ruošiasi įrašyti savo vardą į istoriją, siekdama Lietuvos rekordo – masiškiausios futbolo kamuolio žongliravimo pamokos. Ši išskirtinė 15 minučių treniruotė vyks su garsiu Lietuvos futbolininku ir mūsų mokyklos treneriu Mariumi Papšiu.

Birželio 16 dieną antrą kartą vyks Klaipėdos Futbolo mokyklos bendruomenės šventė. Vienas iš pagrindinių akcentų –  masiškiausia futbolo kamuolio žongliravimo pamoka ir Lietuvos rekordo siekimas.

Gera nuotaika, parodomosios futbolo kovos, azartas ir žvaigždžių spindesys.

Su tokiais akcentais 2023 metais praūžė Klaipėdos futbolo mokyklos bendruomenės šventė, sutraukusi į Klaipėdos futbolo mokyklos stadioną (Paryžiaus Komunos g.) arti tūkstančio vaikų, tėvelių ir futbolo sirgalių.

Šventės puošmena tapo Klaipėdos futbolo mokyklos žvaigždžių ir trenerių sudarytos komandos dvikova su FM vaikų tėvelių rinktine.

Organizatoriai stengsis, kad ir šiemetinė šventė nenusileistų pernykštei ir žada, kad įvyks masiškiausia futbolo kamuolio žongliravimo pamoka, kurios metu sieks ir Lietuvos rekordo.

Tiek mokyklos auklėtiniai tiek jų tėveliai kartu vienoje futbolo aikštėje sieks palikti pėdsaką futbolo mokyklos istorijoje šiuo pasekimu. .

Organizatoriai labai lauks visų atvykstančių!

Barca academy Baltic projekto organizatoriai, tarp kurių ir futbolo mokyklos dalininkas Robertas Poškus, šiemet yra generalinis mokyklos šventės metu siekiamo Lietuvos rekordo – masiškiausio futbolo kamuolio žongliravimo pamokos, remėjas.

2024 metų šventės programa:

10:30 val. – Šventės pradžia

11:00 val. – Draugiški turnyrai visose amžiaus grupėse.

12:05 val. – Barca academy loterija, kurioje iš anksto užsiregistravus, galite laimėti nemokamą dalyvavimą stovykloje. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/share/p/b49yDHoCkXnHc89W/

12:30 val. – Futbolo mokyklos mokinių rinktinės ir mokyklos auklėtinių tėvų rinktinė varžysis prieš Klaipėdos miesto žvaigždes ir buvusius mokyklos auklėtinius.

13:30 val. – Sieksime Lietuvos rekordo – masiškiausios futbolo kamuolio žongliravimo pamokos. (Prašome norinčių dalyvauti atsinešti savo kamuolį).

13:45 val. –  Komandų pagerbimas ir apdovanojimai. Visos šventės metu vyks įvairūs konkursai žiūrovams, kurių metu galėsite laimėti mūsų rėmėjų įsteigtus prizus.

16:00 – LFF II lygos rungtynės FM Klaipėda – FK Jonava

 

manosilute.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!