Per kelias valandas sulaikyti 3 neblaivūs vairuotojai

2024-06-18, Tauragės AVPK informacija

Nežymėtu policijos automobiliu vykę Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai, atsidūrę tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, sugebėjo užkirsti kelią galimoms nelaimėms. Visiems puikiai žinoma, kad neblaivūs transporto priemonių vairuotojai kelia didžiulį pavojų patys sau ir aplinkiniams.

Birželio 10 d. 12.20 val. Šilutės r., Barvų k., policijos pareigūnai pastebėjo keistai manevruojantį automobilį „Audi A4“. Pareigūnams kilo įtarimas, kad prie vairo gali sėdėti neblaivus vairuotojas. Patikrinus girtumą, įtarimai pasitvirtino. Automobilį vairavusiai moteriai, gim. 1995 m., nustatytas sunkus girtumo laipsnis - 3,25 promilės.

Netrukus, apie 13.40 val., tame pačiame kaime buvo patikrintas automobilio „Volkswagen Sharan“ vairuotojas. Neįtikėtina – šis vairuotojas, gim. 1990 m., į alkotesterį pripūtė ne ką mažiau - 3,82 promiles.

Tą dieną į policijos pareigūnų rankas vienas po kito kliuvo neblaivūs vairuotojai.

Dar vienas neblaivus vairuotojas demaskuotas Šilutės r., Švėkšnos mstl. Automobilio „Audi“ vairuotojas, gim. 1997 m., į alkotesterį pripūtė 1,68 promiles.

Norime paskatinti žmones būti atsakingais eismo dalyviais, todėl raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedelsiant praneškite policijos pareigūnams.


Straipsnio komentarai

Benas2024-06-18
Eina sau kaip nepasimoko žmonės iš kitų Komentaras patinka Komentaras nepatinka