Šilutėje degė ūkinis pastatas: vištos su gaidžiu išgelbėtos, įtariamieji – mažamečiai padaužos

2015-04-02, 15min.lt
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje

Ketvirtadienio pavakarę Šilutės specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų dėl gaisro ūkiniame pastate. Įtariamas padegimas.

Ketvirtadienį 17.42 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutėje, Melioracijos g. 18, dega ūkinis pastatas.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės PGT priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota ir Greitosios medicinos pagalbos stočiai, rašoma BPC Klaipėdos skyriaus jaunesniosios specialistės pranešime.

15min.lt sužinojo, kad pagrindinės tiriamos gaisro versijos – tyčinis arba netyčinis padegimas. Prieš pasirodant liepsnoms gyventojai matė vietinius mažamečius, kurie galėjo prisižaisti su degtukais, o galbūt ir tyčia įžiebti ugnį.

Žmonės gaisro metu nenukentėjo. Sodybos šeiminkai laiku spėjo išvaryti iš degančio pastato būrį vištų ir gaidį.

Liepsnos ugniagesių pastangomis netrukus numalšintos. Gaisro priežasčių ir aplinkybių tyrimas tęsiamas.


Straipsnio komentarai

vvvvvvvvv2015-04-03
tai gal dailyrasti parasyti o jei netinkaneskaityk ir vaikus tvarkyk Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vvvvvvvvv2015-04-03
tai gal dailyrasti parasyti o jei netinkaneskaityk ir vaikus tvarkyk Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ed2015-04-03
Tu idiotas? Nei vieno skyrybos zenklo sakinyje. Kaip suprast ka norejai parasyt? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
sasiedassssss2015-04-03
pagrindine vaiku zaidimo aikstele yra tvartai ir vaiku nuo tvartu nuvaryti neimanoma nueini apsisuke jie vel prie tvartu o jai koks balkis uzkris ant galvos o jai siferis kas atsakys tvarto savininkas o kas dabar uz tvarta nuostolius padenks to vaiko tevai o jie ispute akis sauks mano vaikas geras mano vaikas buvo namuose nors jie patys girti kaip pegai ir kur kaltu ieskot Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?