Penktadienio horoskopas – balandžio 3 d.

2015-04-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Gėlės ir kava
Fotolia nuotr. / Gėlės ir kava

Didysis penktadienis jau čia. O ką mums pašnabždės astrologinės prognozės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien ieškokite savo santykiuose su žmonėmis įvairių spalvų, užuot matę tik juoda ir balta. Ir jas jums parodys tie asmenys, kurie jums svarbūs namuose ar darbe. Neatmeskite siūlymo jų pagrindu priimti sprendimus – tokiu būdu daug jėgų ir laiko sutaupysite. Be to, pravartu atsižvelgti į rekomendacijas knygose ar užsienio kalba. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbu nuoširdžiai pasidarbuoti, tačiau prieš pasiraitodami rankoves įsitikinkite, ar esate ne vieni. Darbo vietoje bus taip pat svarbu susitarti, reaguoti ir atsižvelgti į kitų poreikius, kaip ir priimti pasiūlymus bei pagalbą. Seksis dar geriau, jei tobulumo paieškas tiek darbe, tiek santykiuose su kolegomis, kol kas nutrauksite.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sieksite harmonijos, ramybės ir darnos, kurias gausite be didelių pastangų, jei negailėsite dėmesio nei jums besišypsantiems, nei jums prieštaraujantiems. Rimtu žvilgsniu pažvelkite į visus, kurie turės kokių nors pasiūlymų. Tokiu būdu tinkamai išreikšite savo kūrybiškumą darbo vietoje ir atrasite teisingus būdus susitarti su savo atžalomis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien norėsite pajusti ryšį su kitais, kas jums užtikrins saugumo jausmą. To sieksite visaip atsižvelgdami į  šalia esančiųjų poreikius. Tačiau į viską žiūrėsite ne jų akimis, o per savo asmeninio pasaulio žiūronus. Vakare įvykdę buities ar sveikatos iškeltus reikalavimus jausite, kad diena neprabėgo veltui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų sutikti žmonės tikrai turės nemažai jums vertingos informacijos. Ir jūs geriau už kitus žinosite, kaip tinkamai ją panaudoti. Daug informacijos ir judesio jus kiek išblaškys. Laimei, vakare jus sutelks pareigos vaikams ar būtinybė įgyvendinti sumanymą, veikiausiai susijusį su pramogomis ar jūsų saviraiška. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Visos jūsų pastangos bus skirtos tam, kad jus kuo geriau įvertintų. Geriausiai jums tai pavyks, kai padarysite ką nors reikšmingo dėl gerų santykių su aplinkiniais. Gali kilti pagunda ką nors jiems ar sau padovanoti ir nebus priežasčių to atsisakyti. Vakare, pasiklausę namiškių, raskite jums visiems priimtinus sprendimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Viskas, ką darysite, jums bus paprasta ir lengva, nes tikėsite savimi ir savo poelgiu teisingumu. Be abejo, ir iš visų kitų reikalausite elgtis teisingai, garbingai ir nebūti savanaudiškais. Vakare žmonės bus atsargūs, kai reikės dalintis su jumis jų turima informacija, tačiau jūs žinote visus būdus juos pamaloninti ir įtikinti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien kur kas svarbiau stiprinti savo vidų, o ne ieškoti saviraiškos ar paaiškinimų išoriniuose įvykiuose. Tačiau per giliai į save nenugrimzkite. Matykite žmones, kuriems reikalinga jūsų paguoda, atidumas, šiluma. Vakare labdaringiems tikslams ar savo svajonėms įgyvendinti gausite reikalingų lėšų ar palaikymą. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien aplink save, o tiksliau, kolektyve ar tarp draugų pasėti grožio ir gėrio sėklas jums bus paprasta. Bet svarbu. Jūs vieni kitus įtrauksite į malonių užduočių ar šventinio savaitgalio laukimo verpetą. Vakarop jūsų iniciatyva sutelks bendraminčius, sukvies draugėn bičiulius ar sutaikys susipykusius. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien turėsite profesinių tikslų ir jums pavyks ne tik matyti vizijas, bet ir prie jų priartėti. Tiesa, įsitikinkite, kad jūsų pasirinkimai šalia esantiems žmonėms nekenkia – toli nenukeliausite lipdami per galvas. Dienos pabaigoje, kad ir ką darysite, tinkamai panaudosite savo vidines galias ar anksčiau įgytą patirtį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums už viską svarbiau bus tai, kad visiems būtų gera. Todėl rūpinsitės pramogomis ir regsite didelius planus, kurie visus džiugintų ir gerintų žmogiškuosius ryšius. Na, o visa kita jau antraeiliai tikslai. Vakarėjant draugai, bendraminčiai ar jūsų kolektyvas pateiks jums tam tikras nuostatas ar pasiūlymus, kurių nevalia atsisakyti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Niekas už jus šiandien geriau nežinos, kaip priešininkus paversti sąjungininkais. Tačiau tam netiks rinktis pačių tiesiausių kelių. Eikite ten, kur labiausiai bijote ir turėsite viską, apie ką svajojote. Galiausiai, kai jau manysite viską atlikę ir nusipelnę šventinio savaitgalio, gausite užduotį, kurią įveikdami kartu su kažkuo dar labiau susivienysite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?