Policijos pareigūnai sutelkė dėmesį į dviratininkus, mopedų ir elektrinių mikrojudumo priemonių vairuotojus bei kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus

2024-07-02, Tauragės AVPK informacija

Policijos pareigūnai birželio 28 - 30 d. vykdė dviračių, mopedų, elektrinių mikrojudumo priemonių vairuotojų kontrolę bei daug atidžiau stebėjo eismo dalyvius ir siekė išaiškinti šiurkščius ir pavojų saugiam eismui keliančius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Priemonės metu nustatyta16 pažeidimų (Tauragė – 6, Šilutė – 4, Šilalė – 3, Pagėgiai - 3), kai vairuotojai ne tik, kad nesilaiko Kelių eismo taisyklių ir vairuoja būdami neblaivūs ar neturėdami tam teisės, bet ir nesirūpina savo saugumu – nedėvi šalmų, šviesą atspindinčių liemenių. Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 428 str., 422 str., 424 str. 6 d., 427 str.

Birželio 28 d. apie 11.45 val. Tauragės r., Skaudvilės mstl., policijos pareigūnai patikrinimui stabdė automobilį,,Volkswagen Passat’’. Tačiau vairuotojas nusprendė nepaklusti pareigūnų reikalavimams ir spruko. Galiausiai sustabdžius automobilį, paaiškėjo, kad vyras, gim. 1992 m., yra neblaivus (2,03 prom.). Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d.

Nuo liepos5d. iki8 d. policijos pareigūnai vykdys vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.

Būkite saugūs kelyje!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!