Gardame pagarba atiduota įsikūrusiems po tėviškės dangumi

2024-07-04, Ričardas LEKAVIČIUS
Savo dainomis žavėjo „Pilutė“. R. Lekavičiaus nuotr.
Savo dainomis žavėjo „Pilutė“. R. Lekavičiaus nuotr.
„Po tėviškės dangum“ vėl sukvietė visus gardamiškius. Šiemet pagerbti jauni žmonės, kurie pasirinko eiti tėvų pramintais takais.

Pirmoji sveikinimų puokštę įteikė Gardamo seniūnė Birutė Pocevičienė, kuri yra ir bendruomenės pirmininkė.

Susirinkusiuosius sveikino ir LR Seimo narys Povilas Balčytis bei Seimo kanclerė Giedrė Balčytytė. Gerų emocijų, gražios šventės linkėjo meras Vytautas Laurinaitis.

Netrukus pagarba atiduota jaunoms šeimoms, kurios įsikūrė Gardamo seniūnijoje ir pasirinko ūkininkų kelią. Padėkos įteiktos už žemdirbystės tradicijų puoselėjimą tęsiant tėvų ir senelių pradėtą darbą.

„Klestėkite ir aukite po tėviškės dangum. Jūsų darbštumas, kūrybiškumas ir pagarba tradicijoms įkvepia mus visus. Jūs esate gyvas pavyzdys, kaip galima suderinti senas vertybes su naujomis galimybėmis, užtikrindami, kad žemdirbystės tradicijos bus tęsiamos ir perduodamos ateities kartoms“, - buvo linkima būriui jaunų šeimų. Tradicijas puoselėja ir tęsia tėvų ir senelių pradėts darbus: Arnašiai Justė ir Nerijus, Andrijauskas Nerijus ir Asta Žvirblytė, Bielskis Dovaldas, Jakštas Mantas ir Mockutė Gabrielė, Jurjonas Ernestas, Kužmarskis Laimonas, Mačijauskas Stasys ir Inga Žygaitytė, Toleikis Mantas, Vilniškis Kęstutis ir Daiva Čiužaitė, Vyšniauskai Rima ir Vytautas, Žvirbliai Darius ir Ingrida, Dobilinskai Viktorija ir Donatas, Pukeliai Ieva ir Vidmantas bei Vilkys Rolandas.

Apdovanoti ir tinklinio bei rankų lenkimo varžybų nugalėtojai.

Gražią misiją atliko ir Šilutės r. savivaldybės tarybos narė Lijana Lekavičienė. Ji įteikė dovaną už nuoširdumą, norą visada padėti šalia esantiems, gerai daugeliui Gardamo krašto žmonių pažįstamam Gintarui Šertvyčiui.

Netrūko ne tik gražių žodžių, palinkėjimų, bet ir šokančių bei dainuojančių.

Pasirodė šokio teatras „ETNADA“. Dainas atliko Gardamo krašto auginama solistė Estera Čerkutė. Savo tautiniais kostiumais ir pasirodymais žavėjo folkloro kolektyvas „Pilutė“ bei Švėkšnos šokių kolektyvas „Šalna“.

Gerą nuotaiką dovanojo ir vokalinis ansamblis  „Naumiesčio retro“, „Karčemos“ atlikėjai Rytis ir Vygantas.

Orą dar labiau užkaitino ir jūrą savo gerbėjų pritraukė atlikėjai „Grupė DU“. Renginį vainikavo fejerverkai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!