Miuziklas „Ugnies medžioklė su varovais

2015-04-03

Alytaus miesto teatras jubiliejinį 25-ąjį sezoną pradėjo grandiozine, legenda tapusio lietuviško miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais”, premjera. Muzikinį spektaklį Alytuje kūrė žymūs Lietuvos kūrėjai –  režisierius Gytis Padegimas, kompozitorius Giedrius Kuprevičius ir scenografė Birutė Ukrinaitė. Ši kūrėjų grupė klasika tapusį kūrinį, turintį kolosalią vertę ir istoriją, stato jau trečiąjį kartą. Pasak menininkų, profesinis noras tobulėti, naujų galimybių ieškojimas ir atradimo džiaugsmas skatina pradėti kaskart vis iš naujo, padaryti vis kitaip, pažvelgti į istoriją iš kito perspektyvos taško.

Miuzikle vaidina kelios dešimtys jaunųjų Lietuvos atlikėjų. Anot režisieriaus, miuziklo žiūrovai išvys visiškai kitokį pastatymą. „Sąmoningai nekvietėme  žvaigždžių, nes norim, kad tos žvaigždės gimtų darbo procese. Būtent jaunosios kartos atlikėjų indėlis bus pagrindinis visiškai atsinaujinusio spektaklio skiriamasis bruožas, kadangi kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus muzika yra amžina“- teigia Gytis Padegimas. Amžina ir meilės tema, kuri ypač aktuali šiandieniniame susvetimėjusiame pasaulyje, kupiname abejingumo ir išskaičiavimo. Spektaklis šiuolaikiškas, jame nesiekiama specialiai atkurti sovietmečio dvasios.  Miuziklo sukūrimo laikotarpį atspindės tik keletas pokštų bei detalių.

Kūrinys, atliepiantis fundamentalias gyvenimo tiesas ir šių tiesų ieškojimus, tinkamas įvairaus amžiaus žiūrovams. “Šis miuziklas pirmiausia adresuojamas jaunimui, o vyresnėms kartoms, mačiusioms senesnius pastatymo variantus, bus įdomu palyginti ir prisiminti. Čia gali ateiti jaunimas su savo tėvais ir net seneliais” – į miuziklo atgimimą Alytaus miesto teatre kviečia pastatymo režisierius.

Daug žadančios kūrybos liepsnos karštį jau visai netrukus galės pajusti ir žiūrovai Šilutėje - balandžio 18 dieną 18 val. kviečiame į miuziklo "Ugnies medžioklė su varovais" atgimimą Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Bilietus platina Bilietai.lt, juos galite įsigyti ir kultūros centro kasoje. Kainos 8, 11 €. Taikomos nuolaidos senjorams, neįgaliesiems, studentams ir mokiniams. Rezervavimas ir informacija tel. 8 441 51518, 8 671 09696.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?