„Krumplio“ pirmininkas nė savo krumplių nesugebėjo pajudinti

2015-04-05, Stasys BIELSKIS
Net už parduodą garažą reikalaujama, kad mokesčius mokėtų buvęs jo savininkas...
Net už parduodą garažą reikalaujama, kad mokesčius mokėtų buvęs jo savininkas...
Arba - net mirusiems žmonėms siunčiami laiškai, kad šie susimokėtų už atliekų tvarkymą

Į „Šilokarčemos“ redakciją kreipėsi šilutiškė Jovita Butkienė, kuri prašė pagalbos, sakė buvusi Savivaldybėje, bet ten jai niekas nepadėjo.

Moteris pasakojo: „Mano vyras Antanas iš Savivaldybės vėl gavo pranešimą, kad už garažą, esantį Šilutėje, Klaipėdos gatvėje, už šiuos metus reikia sumokėti 81,42 euro rinkliavos mokestį. Bet mes tą garažą esame pardavę prieš šešerius metus. Nekilnojamojo turto kadastre ir registre seniai nebėra mano vyro vardu registruoto garažo. Nuėjau į Savivaldybę, ten darbuotoja nusiuntė mane į kitoje gatvės pusėje, ten kur Žemėtvarkos skyrius, pirmame pastato aukšte esantį kabinetą. Aš tam Savivaldybės darbuotojui paaiškinau, kad nebėra tame kadastre, o jis sako: „Tu turi žinoti, kam pardavei“. O aš jam sakau: „Jis man ne meilužis, pagal skelbimą garažą pardavėme“. Tai jis mane taip ten „išdirbo“... Mes garažo pardavimo-pirkimo sutartį sudarėme pas notarę, o tą lapą po kažkurio laiko išmečiau, kam man jį tiek metų laikyti. Nes ir taip daug tų visokių popierių, šiukšlių prisikaupia“.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos Viešųjų paslaugų skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Losius, kuris yra atsakingas už buitinių atliekų tvarkymą, „Šilokarčemos“ paklaustas, kodėl tokie dalykai Savivaldybėje vyksta, paaiškino: „Kokius sąrašus duoda garažų savininkų bendrijų pirmininkai, tiems žmonėms ir siunčiame mokėjimo pranešimus. Taip ir išlenda vienas kitas toks netikslumas. Bendrijos pirmininkas turėjo žinoti, kad tas garažas jau parduotas, ir nurodyti kitą savininką. Bet neprisimenu, kad ji pas mane būtų atėjusi“.

Savivaldybės administracijos Viešųjų paslaugų skyriaus vedėjas Remigijus Rimkus „Šilokarčemai“ sakė: „Antanas Butkus turėjo garažą, kažkam jį pardavė, bet dokumentai tebėra A. Butkaus vardu. Jeigu pats garažų bendrijos „Krumplis“ pirmininkas nežino, tai kas tada turi žinoti? Kadangi dabar J. Butkienė pas mane buvo atėjusi, išsiaiškinome, ir dabar pagal tą rinkliavos pranešimą ji nebemokės. Kad nei ji, nei pats pirmininkas nežino, kas dabar yra to garažo savininkas – štai, kur problema“.

Bendrijos „Krumplis“ pirmininkas Jonas Junkaris teigė: ‚,A. Butkus turėjo atnešti Registrų centro pažymą, o kad pas mane niekas neateina, nepasako, iš kur aš galiu žinoti. O tuos, kurie nemoka mokesčių, duosime į teismą, išieškosime. Bendrijoje yra 240 savininkų, aš pirmininku esu tik ketveri ar penkeri metai“.

J. Butkienė „Šilokarčemai“ dar sakė, kad prieš parduodant garažą bendrijos pirmininkui reikėjo pristatyti pažymą, jog visi mokesčiai yra sumokėti, todėl jis privalėjęs žinoti, kad šis garažas jau parduotas. Bet atsitiko taip, kad tas pirmininkas jau nebedirba, šiuo metu pirmininku yra J. Junkaris.

...Lietuvių kalbos žodyne teigiama, kad viena iš žodžio „krumplis“ reikšmių - piršto antrojo sąnario viršutinė dalis. Tad panašu, kad buvęs „Krumplio“ pirmininkas nė vieno savo krumplio nepajudino, kad bendrijoje būtų tvarka.

Net mirusiesiems siunčia mokėjimo pranešimus

Į „Šilokarčemos“ redakciją paskambinusi šilutiškė Sigutė Brazienė papasakojo dar įdomesnį atvejį. Prieš kelias dienas savo pašto dėžutėje ji rado Šilutės rajono savivaldybės atsiųstą laišką, kuriame buvo atliekų tvarkymo rinkliavos sąskaitos. Šitoje istorijoje įdomu tai, kad laiškas adresuotas jos buvusiam vyrui Alvydui, mirusiam praėjusių metų pavasarį.

„Gal tą laišką dabar reikėtų persiųsti į Švėkšnos kapines, kur jis yra palaidotas?“, - juokavo Sigutė.

Čia jau yra aiškiau – apie žmogaus mirtį atliekų tvarkytojui turėjo pranešti toje pačioje Savivaldybėje esantis Civilinės metrikacijos skyrius, registruojantis mirtis, gimimus ir t. t. Bet vėlgi kažkas iki galo neatliko savo darbą...


Straipsnio komentarai

Carla Keiva2020-02-10
Su džiaugsmu širdyje noriu šia priemone papasakoti pasauliui apie gydytoją Ilekhojie, kuris padėjo man susigrąžinti meilužį su savo galingu burtu, mano buvusiais ir aš, kai turėjau nesusipratimų, kurie lėmė mūsų išsiskyrimą, nors ir ėjau jo maldauti. kelis kartus, kad prašau atleisti ir priimti mane atgal, nes žinau, kad jį įžeidžiau, tačiau kiekvieną kartą eidamas visada jaučiu giliau skausmą ir kančią, nes jis visada vaikšto ant manęs ir nenorėtų klausytis to, ką turiu pasakyti, bet Aš, ištikima diena, kai naršiau, aš gavau liudijimą apie moterį, kurios problema buvo ne tik mano, bet ir dr. Ilekhojie padėjo jai savo burtą, kad aš buvau laiminga, taip pat susisiekė su Ilekhojie pagalbos elektroniniu paštu ir tada papasakojo jam savo istoriją, bet Vienintelis dalykas, kurį jis pasakė, buvo tai, kad aš nušluosiu tave su ašaromis, kad man pasisekė, kad tau viskas gerai, kaip jis pažadėjo, ir dabar aš susigrąžinau sužadėtinę ir mes abu gyvename laimingai. nėra nieko, ką Ilekhojie negali padaryti su savo rašyba, ir tik pažadėjęs sau aš internete toliau liudysiu, kaip Ilekhojie man padėjo. Ar jūsų problema didesnė nei mano, ar mažiau, aš jums suteikiu 100% garantiją, kad Ilekhojie padarys tai galų gale, susisiekite su Ilekhojie, kad galėtumėte susisiekti su juo, nesikreipdami į jį el. Paštu gethelp05@gmail.com, arba galite paskambinti jį arba whatsppa jį telefonu +2348147400259 Jis nušluostys tave ašara Komentaras patinka Komentaras nepatinka
cha cha2015-04-07
Kiek daug kaltų : Pirmininkas , savivaldybė , kabinetas esantis kitos gatvės pusėje, ten kur Žemėtvarkos skyrius, pirmame pastato aukšte . „Jis man ne meilužis, pagal skelbimą garažą pardavėme“. Tai jis mane taip ten „išdirbo“... Mes garažo pardavimo-pirkimo sutartį sudarėme pas notarę, o tą lapą po kažkurio laiko išmečiau, kam man jį tiek metų laikyti. Nes ir taip daug tų visokių popierių, šiukšlių prisikaupia“. Ši pastraipa tai topinė. Kiek sugaišo savivaldybės darbuotojai su ta bobele besiaiškindami apie jos meilužius ir išmestus popierius. Kiek sugaišta laiko komentarams žurnalistui . Durną ir bažnyčioje muša ....... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ne bukumui 2015-04-07
Procedūra paprasta. Prieš parduodant garažą, kreipiesi į pirmininką. Iš jo gauni pažymą notarui, kad savininkas nėra skolingas bendrijai už elektrą ir kitus mokesčius ir tada įformini pirkimo pardavimo sandorį pas notarą ir užregistruoji sandorį . Naujas savininkas kreipiasi į bendriją ir jos pirmininką. Matyt Jovita Butkiene ar naujieji savininkai niekada nesikreipė į bendrijos pirmininką. Ir nemokėjo ir nemoka už elektrą ir mokesčių nustatytų bendrijos narių. Gal apie tai parašykite, o ne apie pirmininką. Jei yra bendrija, reiškia yra įstatai patvirtinti bendrijos narių. . Ten nurodyta bendrijos pirmininko pareigos. Tikrai nenumatyta, kad jis turi judinti savo krumplius. Kvailas straipsnis apie kvailą bobą.. Tokiais straipsniais tik palaikomas žmonių bukumas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Dovydas Eiza2015-04-06
Šilutės rajono savivaldybės administracija turėtų kreiptis į registrų centrą, ir ten išsiaiškinti tikruosius garažų savininkus. O paskui siuntinėti piliečiams nemažas sąskaitas už šiukšles. Lygiai tai pat ir garažų pirmininkai turėtų registrų centre apsilankyti. Yra nemažai garažų priklausančių mirusiems žmonėms, nes tiesiog neapsimoka tvarkytis paveldėjimo dokumentų. Šilutėje kas liečia garažus, tai yra šimtaprocentė netvarka Komentaras patinka Komentaras nepatinka