Ugdomi jaunieji skaitytojai

2015-04-03, Klemensas Stulga

Balandžio 2-oji – garsiausio pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena. Visai neatsitiktinai ta diena yra paskelbta ir Tarptautine vaikų knygos diena.
Nepaisant to, kad šiuo metu yra vaikų velykinės atostogos, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale susirinko nemažas būrelis mokinių, ikimokyklinių grupių ugdytinių. Visus juos į renginį „Kur kuždasi knygos" pakvietė bibliotekininkė Vida Paldauskienė.

Renginio metu vaikai deklamavo eilėraščius apie knygas, dalyvavo viktorinoje „Apie viską". Rungėsi „Žvaigždūniukių" ir „Knygelių" komandos.

Bibliotekininkė, bendraudama su mokiniais ir ikimokyklinukais, diskutavo apie skaitymo naudą, knygų saugojimą ir tausojimą, aptarė perskaitytas pasakas. Renginio dalyviai lapeliuose rašė savo mintis apie skaitymą ir knygas, lapelius klijavo Knygų medyje.

Buvo pagerbti aktyviausi jaunieji knygų skaitytojai – jiems įteikti padėkos raštai. Pasibaigus šventei, jos dalyviai žiūrėjo animacinį filmą „Pelenė", sukurtą pagal Hanso Kristiano Anderseno pasaką.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!