3x3 gatvės krepšinio turnyras sukvietė puikiai žinomus oranžinio kamuolio atstovus

2014-07-29, Indrė VAITKUVIENĖ
Čempionai „Pacanoji rizikano” su Šilutės r. savivaldybės meru V. Laurinaičiu.
Čempionai „Pacanoji rizikano” su Šilutės r. savivaldybės meru V. Laurinaičiu.

Liepos 27 d., sekmadienį įvyko Šilutės krepšinio fanų prezidento Ovidijaus Norkaus organizuotas 3 prieš 3 gatvės krepšinio turnyras, sukvietęs gausų būrį oranžinio kamuolio entuziastų pasinerti į krepšinio šventės sūkurį. Karštos vasaros nuotaikos, atkaklios kovos lauko aikštelėje, dėl puikaus pagrindinio nugalėtojo vardo sužavėjo visus dalyvavusius ir stebėjusius turnyrą.
 
Pademonstruoti savo sugebėjimus ir gerai praleisti laiką gatvės krepšinio šventėje susirinko aštuonios pajėgiausios Šilutės rajono komandos: „Pamario kraštas”, „United”, „Pacanoji rizikano”, „Time Team”, „Vėjo nupūsti”, „Rusnė”, „Draugai”, „Rinktiniai”.  Komandas į  pergales vedė Julius Jucikas, žaidžiantis komandoje Šiaulių „Šiauliai”, „Šilutės” lyderis Evaldas Šaulys ir kiti puikiai žinomi krepšininkai.

Varžybos vyko pogrupiuose. Grupių etape stipriausia buvo E. Šaulio rinktinė „Draugai”, kurie įveikė iki tol laikytus turnyro favoritus „Rinktinius”, su broliais Jucikais.  Iš kiekvienos grupės toliau keliavo po 3 komandas. Pirmąją vietą pogrupyje iškovojusi komanda keliavo tiesiai į pusfinalį, o likusioms komandoms dar reikėjo pakovoti dėl vietos pusfinalyje. Pusfinaliuose susitiko „Pacanoji Rizikano“ su „Rinktiniai" ir kitame pusfinalyje „Draugai“ su „Time Team“ komanda. Didžiausia staigmena, ko gero, įvyko, kai „Rinktiniai“ buvo eliminuoti pusfinalyje, o „Pacanoji Rizikano” pateko į pusfinalį, kuriame susitiko su komanda „Draugai”. Finalas išties buvo vertas finalo vardo, kova vyko iki paskutinių sekundžių taškas į tašką, tačiau „Pacanoji Rizikano” laimėjo rezultatu 20:17 ir iškovojo pagrindinį Šilutės miesto mero įsteigtą 500 Lt prizą, kurį pats ir įteikė.  Čempionais tapo „Pacanoji rizikano”, sidabro medaliais pasipuošė „Draugai”, trečiąją vietą iškovojo „Rinktiniai”. Pertraukų metu žiūrovams organizuotas ne vienas konkursas, kuomet buvo puiki galimybė laimėti krepšinio kamuolių, marškinėlių, įsteigtų BEKO. Bendradarbiaujant su šia neabejinga krepšiniui įmone drauge su Šilutės krepšinio fanų klubu Šilutės socialinių paslaugų centro nariams buvo padovanota net 15 krepšinio kamuolių.
 
Gatvės krepšinio 3x3 turnyro dalyviai taria garsų ačiū rėmėjams, prisidėjusios prie šios gražios iniciatyvos: Eksporto gama, BEKO, Šilutės plius, ETS - renginių technikos sprendimai bei bendruomenei Rusnės šeima ir, be abejo, Šilutės r. savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui, kuris noriai ir su entuziazmu palaikė idėją. Didelis ačiū taip pat visiems draugams, kurie talkino organizuojant krepšinio šventę.

Iki susitikimų krepšinio aikštelėje!
 

 


Straipsnio komentarai

valdas cikanas 2014-10-15
Man tai gražu kaip jaunimas nerūko ir negeria šaunuoliai taip ir toliau
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?